آموزش جامع کسب درآمد از کافه بازار

امروزه کسب درآمد در خانه و به صورت اینترنتی دغدغه بسیاری از افراد شده است. سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد وجود دارند که شما می‌توانید با روش‌های مختلف اقدام به این کار کنید. به عنوان مثال یکی از این اپلیکیشن‌ها، کافه بازار می‌باشد. کافه بازار اپلیکیشنی است که هزاران اپلیکیشن مختلف در هر حوزه‌ای در آن وجود دارد. کسب درآمد از کافه بازار چند سالی است که بسیار رایج شده که شما از روش‌های مختلف می‌توانید برای آن اقدام کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه به برخی از روش‌های متداول درآمدزایی از کافه بازار آشنا شوید.  

کسب درآمد میلیاردی از کافه بازار با ایده گرفتن از برنامه‌های مشابه

شما می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی اقدام به کسب درآمد از طریق کافه بازار کنید. به عنوان مثال اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید، می توانید اپلیکیشن‌های خارجی را ترجمه و به زبان فارسی برگردانید. همچنین می‌توانید از اپلیکیشن های مختلف تبلیغات را برداشته و نسخه بدون تبلیغات را به کافه بازار ارائه دهید. شما می‌توانید با ایده گرفتن از اپلیکیشن‌های خارجی، آن اپلیکیشن‌ها را ادیت کرده و امکاناتی را به آن‌ها اضافه کنید. در این صورت می‌توانید به راحتی به کسب درآمد از کافه بازار بپردازید و حتی به درآمد‌های میلیاردی برسید.

می‌توانید مقاله‌ی “معرفی پرکاربرد‌ترین اپلیکیشن‌های ایران” نوشته شده در بلاگ وستا را نیز مطالعه کنید.

ایجاد درآمد بالا با دیدن تبلیغات

یکی از روش‌های مرسوم درآمدزایی از کافه بازار این روش می‌باشد. اصطلاحا به این نوع کسب درآمد، کسب درآمد کلیکی گفته می‌شود. در این روش می‌توانید از راه دیدن تبلیغات و در خانه کسب درآمد کنید. برنامه‌های بسیار زیادی در کافه بازار وجود دارند که شما با استفاده از آن‌ها تبلیغات می‌بیند و کسب درآمدی برای شما از این طریق حاصل می‌شود. توجه داشته باشید که کسب درآمد از این طریق هیچ محدودیتی ندارد و شما بر اساس میزان فعالیتتان درآمد کسب می‌کنید.

کسب درآمد توسعه دهندگان از کافه بازار

توسعه دهندگان سهم بسیار زیادی در کسب درآمد از کافه بازار دارند. این درآمد آنقدر زیاد است که در سال ۱۳۹۹ توسعه دهندگان مجموعا ۲۸۰٫۵ میلیارد تومان از کافه بازار درآمد کسب کرده‌اند. این رقم نسبت به سال‌های گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است که خبر از پرسود بودن کسب درآمد از کافه بازار می‌دهد. دلیل این افزایش درآمد ناگهانی رغبت افراد به توسعه اپلیکیشن و قرار دادن آن در کافه بازار می‌باشد.  شما میتوانید اقدام به ساخت و انتشار اپلیکیشن کنید و آن را در کافه بازار به فروش بگذارید. در این صورت می‌توانید از کافه بازار درآمدزایی داشته باشید.

مقاله‌ی پیشنهادی برای اطلاعات بیشتر: بهترین زبان برنامه‌نویسی برای ساخت اپلیکیشن موبایل

کافه بازار؛ محلی برای درآمدزایی

انواع متفاوت روش‌های کسب درآمد در کافه بازار

کسب درآمد از کافه بازار برای برنامه نویسان به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. به عنوان مثال توسعه دهندگان اپلیکیشن از طریق روش‌های رایگان، پرداخت درون برنامه‌ای و فروش اپلیکیشن اقدام به درآمدزاییمی‌کنند. بیش‌تر اپلیکیشن‌هایی که در کافه بازار وجود دارند، رایگان هستند و از طریق روش‌های مختلف اقدام به درآمدزایی از کافه بازارمی‌کنند. اپلیکیشن‌های رایگان از طریق تبلیغات درون اپلیکیشن درآمد بسیار خوبی بدست می‌آورند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی “صفر تا صد درآمد تبلیغات درون‌برنامه‌ای، میزان و ترفند‌ها” را مطالعه کنید.

علاوه بر اپلیکیشن‌های رایگان، اپلیکیشن‌های غیر رایگان نیز وجود دارند. اصطلاحا به این نوع اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشن‌های فروشنده گفته می‌شود. این اپلیکیشن‌ها از طریق پرداخت درون برنامه‌ای و به دو روش اقدام به ایجاد درآمد از کافه بازار می‌کنند. روش اول کسب درآمد از طریق این اپلیکیشن‌ها با استفاده از اشتراک‌های ماهانه و سالانه است. با خرید این اشتراک‌ها امکان دسترسی کامل به همه امکانات برنامه در بازه زمانی مشخص شده وجود دارد. روش دوم، روش فروشی می‌باشد. به عنوان مثال شما باید در اپلیکیشن سکه خریداری کنید یا با پرداخت مبلغی، تبلیغات برنامه را حذف نمایید. این دو روش یکی از مرسوم‌ترین روش‌های کسب درآمد از کافه بازار می‌باشد.

شما می‌توانید با ساخت اپلیکیشن‌های بازی نیز اقدام به درآمدزایی از کافه بازار کنید. اپلیکیشن‌های بازی پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به اپلیکیشن‌های فروشنده را دارند. البته توجه داشته باشید که برنامه‌های بازی عموما به صورت رایگان و از طریق تبلیغات به کسب درآمد می‌پردازند.

پر فروش‌ترین انواع اپلیکیشن‌ها در کافه بازار

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، توسعه اپلیکیشن و انتشار آن در کافه بازار، یکی از بهترین و پر‌سود‌ترین روش‌های کسب درآمد از کافه بازار است. اپلیکیشن‌های امور مالی و مدیریت پول سهم بسیار زیادی در کسب درآمد داشته‌اند. پس از آن‌ها اپلیکیشن‌های آموزشی بیش‌ترین درآمد را کسب کرده‌اند. همچنین اپلیکیشن‌هایی نظیر پزشکی، تناسب اندام، کتابخانه، کودک و نوجوان، سبک زندگی و ورزشی در دسته اپلیکیشن‌های پر‌فروش قرار گرفته‌اند. بسیاری از برنامه‌هایی که در این حوزه تولید شده‌اند در ابتدا رایگان بودند و سپس به برنامه‌های فروشنده تبدیل شده‌اند.

توسعه اپلیکیشن‌های بازی‌ها نیز پتانسیل بالایی برای کسب درآمد از کافه بازار دارند. باتوجه به اینکه تعداد اپلیکیشن‌های بازی فروشنده کاهش یافته است، فرصت بسیار خوبی است که با توسعه بازی باکیفیت، فروش حداکثری را داشته باشید. برای تولید اپلیکیشن‌های بازی باید به گرافیک و جریان بازی توجه ویژه‌ای کنید. هرچه بازی گرافیک بهتری داشته باشد، رغبت افراد برای خرید آن نیز بیش‌تر می‌شود. همچنین بازی باید جریان جذابی نیز داشته باشد تا مخاطب برای طی کردن مراحل بعدی مشتاق شود. شما با داشتن کمی خلاقیت و مهارت می‌توانید به کسب درآمد بسیار بالایی از کافه بازار برسید.

درآمدزایی از طریق کافه بازار

بسیاری از افراد در تلاش‌اند که علاوه بر درآمد فعال و داشتن شغل اول درآمد دیگری نیز داشته باشند. با استفاده از کافه بازار می‌توانید به راحتی به درآمد برسید. در این مقاله سعی کردیم روش‌های مرسوم به‌دست آوردن درآمد از کافه بازار را برایتان توضیح دهیم. شما می توانید با استفاده از هر یک از روش‌های گفته شده به طور نامحدود به درآمدزایی بپردازید. میزان درآمد شما تنها به خلاقیت و پشتکار شما بستگی داشته و عدد ثابتی نیست. برای مشاوره طراحی انواع اپلیکیشن و انتشار آن در کافه بازار، با ما تماس بگیرید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *