طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک/در ساخت اپلیکیشن املاک موفق باشید.

طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک

میلیون‌ها نفر از انواع برنامه‌های موبایل استفاده می‌کنند. بعضی از این برنامه‌ها به‌منظور سرگرمی ایجاد می‌شوند. برخی مفید هستند و برخی دیگر بسیار مفید هستند.مهم نیست که چند برنامه کاربردی در جهان وجود دارد. همیشه یک‌راه برای ایجاد برنامه‌ای که از سایر برنامه‌های موجود موفق‌تر باشد وجود دارد. طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک از این قاعده مستثنا نیست. اپلیکیشن املاک می‌تواند برای بسیاری از افراد جالب باشد. طراحی اپلیکیشن املاک سزاوار توجه می‌باشد زیرا می‌تواند برای بسیاری از افراد مفید باشد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با اهمیت ساخت اپلیکیشن مشاور املاک از صفحه اپلیکیشن مشاور املاک نیز دیدن کنید.

ساخت اپلیکیشن املاک نه‌ تنها برای مؤسسات، بلکه برای بسیاری از کسب‌وکارهای مبتدی و استارت آپ ها که هدفشان توسعه و رشد در بازارهای آنلاین است جالب می‌باشد.

اپلیکیشن املاک می‌تواند برای افراد معمولی که به دنبال خرید یا فروش املاک هستند نیز جالب باشد. اگر کسب‌وکار شما هم به املاک وابسته است ممکن است به طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک علاقه‌مند باشید. اپلیکیشن املاک یکی از بهترین راه‌های جذب مشتری است و به‌طورجدی نیازهای مشتریان را برآورده می‌کند. طراحی این اپلیکیشن ها می‌تواند بهترین ابزار کمک برای شما باشد تا کسب‌وکار خود را توسعه دهید و همچنین مشتریان خود را به هدفشان برسانید.

نخستین گامی که افراد برای خرید خانه برمی‌دارند جستجو آنلاین املاک است. با استفاده از اپلیکیشن املاک شما می‌توانید بدون واسطه خانه‌ها، آپارتمان‌ها و اداره‌ها را با تصاویر، موقعیت مکانی و توضیحات به مشتریان ارائه دهید.

دلایل نیاز به طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک چیست؟

طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک

نداشتن زمان

بسیاری از مشتریان زمان کافی برای پیدا کردن خانه ندارند. وجود یک اپلیکیشن املاک کمک می‌کند تا افراد در کمترین زمان خانه موردنظر خود را پیدا کنند. این اپلیکیشن ها به فرایند خرید و فروش املاک سرعت می‌بخشد و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

 کمبود اطلاعات

بسیاری از افراد با شیوه سنتی با درخواست از دوستان و اطرافیان به دنبال خانه‌ای عالی می‌گردند اما این ایده همیشه کار نمی‌کند. طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک یک ایده عالی برای کمک به افرادی است که در جستجوی خانه هستند.

بودجه

بسیاری از مردم خانه‌ای متناسب با بودجه خود پیدا نمی‌کنند به همین دلیل از اپلیکیشن های املاک استفاده می‌کنند. بدون استفاده از اپلیکیشن املاک پیدا کردن خانه‌ای مناسب با بودجه شما آن‌هم در همان ابتدای جستجو امکان‌پذیر نیست.

چگونه در طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک موفق باشیم؟

یک توسعه‌دهنده باید ویژگی‌هایی را در طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک در نظر بگیرد تا در ایجاد اپلیکیشن، جذب و حفظ مشتری موفق باشد.

ویژگی‌های اپلیکیشن املاک

ورود به سیستم

ورود به سیستم یک ویژگی بسیار مهمی است که در طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک باید در نظر داشته باشید. کاربر باید اجازه ایجاد حساب کاربری در اپلیکیشن املاک را داشته باشد. ورود به سیستم به سه روش انجام می‌شود: ورود با استفاده از حساب کاربری رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، ورود از طریق گوگل و ورود به سیستم از طریق شماره تلفن. بهترین راه برای ورود به سیستم ترکیب هر سه روش می‌باشد.

لیست‌ها

هر اپلیکیشن املاک باید دارای ویژگی لیست باشد. این لیست باید دارای املاک موجود همراه با جزئیات آن باشد. در فهرست اپلیکیشن املاک ابتدا باید اطلاعات اولیه نمایش داده شود و هنگامی‌که کاربر بر روی لیست کلیک می‌کند جزئیات آن نمایش داده شود.

نمایش تصاویر

طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک

بسیاری از کاربران با توجه به تصاویر خانه تصمیم به خرید آن می‌گیرند. اگر تصاویر املاک جذاب باشد کابر به جزئیات دیگر نیز توجه می‌کند. برخی از اپلیکیشن ها فیلم املاک را نیز ارائه می‌دهند.اگر می خواهید یک اپلیکیشن املاک جذاب را طراحی کنید ویژگی تصاویر و افزودن فیلم را نادیده نگیرید.

نقشه

نقشه یک ویژگی ضروری است و توسعه‌دهندگان در طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک نباید آن را نادیده بگیرند. این ویژگی به مشتریان کمک می‌کند به‌راحتی مقصد را پیدا کنند. ویژگی نقشه در اپلیکیشن املاک برای کاربرانی که در یک شهر جدید هستند بسیار مهم است. اپلیکیشن املاک می‌تواند با استفاده از ویژگی نقشه املاک نزدیک به مکان فعلی کاربر را نشان دهد.

لیست علاقه‌مندی‌ها

هر اپلیکیشن املاک باید دارای ویژگی لیست علاقه‌مندی‌ها باشد. کاربر می‌تواند با استفاده از این ویژگی املاک موردعلاقه خود را در یک مکان نگه دارد.

جستجو و فیلترها

ویژگی جستجو و فیلتر یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی است که در طراحی اپلیکیشن املاک باید به آن توجه داشت. ویژگی جستجو به انواع خاصی از کلمات کلیدی مانند مکان، نام ملک و غیره نیاز دارد. کاربر می‌تواند با استفاده از این ویژگی در کمترین زمان بهترین و مناسب‌ترین ملک موردنظر خود را پیدا کند.

پیام‌رسانی در زمان واقعی

هر اپلیکیشن املاک باید قابلیت پیام‌رسانی در زمان واقعی را ارائه دهد. کاربر می‌تواند به‌طور مستقیم با نمایندگان فروش و صاحبان املاک بدون شماره تماس‌ شخصی  تماس برقرار کند. در طراحی و ساخت اپلیکیشن املاک اطمینان حاصل کنید که قابلیت پیام‌رسانی اپلیکیشن سریع و بدون مشکل است.

اطلاعات جزئیات ملک

جزئیات باید شامل تمام اطلاعاتی مانند نام ملک، مکان، تعداد اتاق‌ها، تعداد حمام‌ها، مساحت و امکانات دیگری مانند باشگاه، سالن بدن‌سازی، پارکینگ و غیره باشد.

منبع

customerthink

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *