اهمیت ساخت یک اپلیکیشن مشاور املاک

اهمیت ساخت یک اپلیکیشن مشاور املاک

اهمیت ساخت یک اپلیکیشن مشاور املاک

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
0 (0 رای)

اپلیکیشن مشاور املاک: مراکز مشاور املاک، محل نگه داری فایل ها و اطلاعات زیادی هستند.;از مغازه ها و فروشگاه ها تا زمین، ویلا، خانه و آپارتمان.;همه این اطلاعات در دفترهایی ثبت و بایگانی می شوند. ایده ساخت یک اپلیکیشن مشاور املاک به صاحبان این شغل;برای ساماندهی و دسته بندی اطلاعات کمک خواهد کرد.;

از طرفی با ساخت چنین برنامه ای;امکان شناخت دقیق محل ملک و دستیابی به دقیق ترین گزینه ای که مد نظر مشتریان است;فراهم خواهد شد.

یک اپلیکیشن مشاور خوب چگونه است؟

از میان تمام اپلیکیشن ها،;آن هایی که سازگار با انواع سیستم عامل ها و دستگاه ها باشند، طرفدار بیشتری دارند.;اپلیکیشنی که بتواند بهترین گزینه ها را به مشتریان معرفی کرده و اطلاعات درستی را در اختیار آن ها بگذارد،;قطعا قابل توجه تر خواهد بود. ما ویژگی های یک اپلیکیشن مشاور املاک خوب را در زیر دسته بندی کرده ایم.;اگر شما هم به فکر ساخت و سفارش چنین برنامه افتاده اید، با استفاده از این نکات می توانید;مناسب ترین آن را ایجاد کنید.

کم حجم و در عین حال جامع بودن

برنامه های حجیمی که نصب آن ها فضای زیادی را از دستگاه ها اشغال می کند،;مورد استقبال قرار نمی گیرد. برنامه شما باید ;دقیق، جامع و به روز باشد و اطلاعات قاطعانه ای را در اختیار افراد قرار دهد.;به عنوان مثال اگر قیمت یک خانه بیشتر از قیمت اصلی آن درج شده باشد،;به سختی به فروش رفته و اعتماد مشتریان را از شما سلب خواهد نمود.

قابلیت مکان یابی

با اتصال اپلیکیشن مشاور املاک به سرویس گوگل مپ;می توان محل دقیق ملک را بر روی نقشه مشخص کرد و در زمان و هزینه مشتری;صرفه جویی نمود. با استفاده از این قابلیت، نزدیکی به بیمارستان ها و مراکز درمانی،;اداره پلیس، مدارس و مراکز خرید و پارک ها و … کاملا مشخص بوده و به مشتری برای تصمیم گیری بهتر;کمک خواهد شد.

قابلیت رزرو درخواست ها

فرض کنید مشتری شما تصمیم خود را برای خرید یک خانه گرفته است،;اما نمی تواند به موقع در دفتر شما حاضر شود. از طرفی فروشنده ممکن است;ملک را با قیمت کمتر از ارزش واقعی خود به شخص دیگری بفروشد و تصور کند که او تنها مشتری ملکش بوده است. با استفاده از سرویس رزرو در اپلیکیشن مشاور املاک امکان ثبت درخواست خرید و تعیین قیمت پیشنهادی;از سوی مشتری فراهم خواهد شد.

امکان اعمال نظر و فیلتر کردن گزینه ها

برخی از افراد;تنها به دنبال منازل یک طبقه هستند و یا خانه حیاط دار را به آپارتمان ترجیح می دهند. این افراد می توانند;موارد قابل توجه خود را در اپلیکیشن مشخص کرده و از طرفی مواردی را که مورد پسندشان نیست،;از لیست جستجو حذف نمایند.

به اشتراک گذاری اطلاعات املاک

تقریبا همه برنامه کاربردی از به اشتراک گذاری اطلاعات;در شبکه های اجتماعی و ارسال آن ها با پیام کوتاه و ایمیل، پشتیبانی می کنند. اگر اپلیکیشن مشاور املاک چنین قابلیتی داشته باشد،;می توان موارد قابل توجه را به سایرین معرفی کرد و به آن ها در فروش ملک و یا خرید آن کمک نمود.

بارگذاری تصاویر و فیلم ها

از مهم ترین ویژگی های استفاده از یک اپلیکیشن مشاور املاک نسبت به مراجعه حضوری به دفتر،;این است که می توان علاوه بر مشاهده مشخصات ملک، تصاویر و یا حتی فیلم هایی از آن را دید.;در این صورت انتخاب مشتری با آگاهی بهتری انجام خواهد شد و نیاز به حضور در ملک و مشاهده آن از نزدیک;کم تر می شود.

درج اطلاعات تماس

اگر شما صاحب یک دفتر مشاور املاک هستید،;حتما اطلاعات خریداران و فروشندگان را به صورت تلفنی و یا حضوری دریافت می کنید. این در حالی است که با استفاده از یک اپلیکیشن مشاور املاک حرفه ای می توانید،;اطلاعات مشتریان و فروشندگان را از هر جای شهر و یا حتی کشور بگیرید;و پس از انجام معاملاتشان، هزینه و پورسانت خود را دریافت کنید.

ارسال پیام به مشتری در صورت اضافه شدن موارد جدید

مشتریان می توانند;اطلاعات تماس و شرایطی که برای ملک در نظر دارند را مشخص نموده و آن ها را در اپلیکیشن مشاور املاک ثبت نمایند. زمانی که نزدیک ترین مورد به آن چه که مد نظر این مشتریان است،;به اپلیکیشن اضافه شد، یک پیام برای مشتری ارسال می شود.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

ارسال یک پاسخ