جشن تولد دو سالگی اپ ساز

سخت اپلیکیشن با اپ ساز

دو سال از تأسیس مرکز تخصصی طراحی اپلیکیشن اپ ساز می گذرد و به همین مناسبت چند روز پیش جشن تولد دو سالگی اپ ساز گرفته شد.

در این دو سال اپ ساز فراز و نشیب هایی پشت سر گذاشته و توانسته موفقیت هایی را کسب کند. در این مقاله دستاوردهایی که اپ ساز در این دو سال به دست آورده را به شما معرفی می کنیم.

-افزایش تعداد کاربران

باعث افتخار هست که تاکنون توانسته ایم بیش از ۱۵۰۰۰ کاربر داشته باشیم. خیلی خوشحالیم که ۵٪ از کاربران اَپ ساز از خارج از ایران با ما همراه بودند.

-افزایش تعداد اپلیکیشن ها

تاکنون بیش از ۲۱۰۰۰ اَپلیکیشن  اندروید و iOS توسط سیستم اَپ ساز طراحی و ساخته شده است.

-حضور در مارکت های جهانی

تاکنون بیش از ۷۰ اَپلیکیشن را در مارکت های جهانی گوگل پلی و اَپ استور انتشار داده ایم.

-راه اندازی اَپ ساز هیبرید

با توجه به درخواست هایی که در زمینه ساخت اَپلیکیشن های کاملا سفارشی با امکانات خاص از سوی کاربران  داشتیم اَپ ساز هیبرید را راه اندازی کردیم تا پاسخ گوی تعداد بیشتری از مشتریان باشیم.

-وبسایت جدید اپ ساز

به تازگی از وبسایت جدید اَپ ساز با ظاهر متفاوت رو نمایی شد.

-پنل جدید ساخت اَپلیکیشن

هم زمان با رونمایی وبسایت جدید ، پنل جدید ساخت اَپلیکیشن معرفی شد که این پنل سرعت بالاتر، رابط کاربری بهتر و امکانات بیشتری دارد.

-همکاری با کسب و کارهای برجسته

در این دو سال توانسته ایم مشتریان زیادی جذب کنیم که مهم ترین آنها عبارت اند از:

-سازمان فنی و مهندسی

سازمان صدا و سیما

-حضور در چندین رویداد

اَپ ساز در این مدت در نمایشگاه امور صنفی و رایانه ای فارس، رویداد ایده تاپ، دومین کنگره بین المللی سلامت همراه حضور پیدا کرده است و همچنین کارگاه های آموزشی در معاونت ترویج جهاد کشاورزی برگزار کرده است.

-معرفی محصولات جدید اَپ ساز

اپ ساز سلامت، سامد (سامانه مدیریت دستیاران پزشکی)، کاخ(ساخت اپلیکیشن برای آژانس های املاک)، تسک ساز(سامانه مدیریت پروژه همراه) و فرآیند ساز(سامانه مدیریت فرآیند همراه) ازجمله محصولات جدید اپ ساز هستند.

از شما همراهان همیشگی ممنونیم و امیدواریم بتوانیم در کنار شما موفقیت های بیشتری به دست آوریم و همواره مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

;

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *