امروزه یکی از روش‌های کسب درآمد و ایده های پولساز ساخت اپلیکیشن خدمات است. روزانه اپلیکیشن های زیادی مشابه اپلیکیشن کاربوی اپلیکیشن مشابه استاد کار و … در آمدهایی زیادی را کسب می کنند. اپلیکیشن خدمات یک‌راه حل سریع برای حل مشکلات روزانه و نیازهای بسیاری از افراد جامعه می‌باشد. اگر مایل هستید که در بازار نرم‌افزار گام بردارید، ساخت اپلیکیشن خدمات یک‌راه حل نهایی برای برنده شدن در بازار و جذب مشتری می‌باشد.

اگر تصمیم به توسعه اپلیکیشن خدمات دارید  باید با عملکرد نرم‌افزاری ضعیف و ویژگی‌های قدیمی که ممکن است منجر به شکست اپلیکیشن شما در بازار شود مقابله کنید. توصیه می‌شود تکنولوژی و ویژگی‌های پیشرفته‌ای را به برنامه خود اضافه کنید و برنامه خود را بسیار کارآمد و به‌روز نگه‌دارید؛ تا در جذب و حفظ مشتری موفق باشید و از سایر رقیبان خود در بازار  سبقت بگیرید. یکی از راه های موفقیت در بحث داشتن اپلیکیشن خدماتی بررسی سایر رقبا است. مثلا اگر می خواهید یک اپلیکیشن در زمینه ی خدمات منزل داشته باشید نیاز هست اپلیکیشن های مشابه آچاره یا اپلیکیشن مشابه استادکار را از قبل کاملا بررسی کنید. یا اگر می خواهید یک اپلیکیشن در زمینه ی کارشناسی و خدمات خودرو داشته باشید بهتر است که  اپلیکیشن مشابه کاربوی را از قبل کاملا بررسی کنید.

در ادامه مطلب برخی از نکاتی که می‌تواند در ایجاد اپلیکیشن خدمات موفق و کارآمد به شما کمک کند را بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت اپلیکیشن خدمات به صفحه طراحی و ساخت اپلیکیشن خدماتی مراجعه کنید.

۶ نکته کلیدی در ساخت اپلیکیشن خدمات موفق

۱٫ توان مالی

یکی از نکات کلیدی که در ساخت اپلیکیشن خدمات باید در نظر بگیریم، امکان‌پذیر بودن آن است.
بزرگ‌ترین سؤالی که می‌تواند قبل از ساخت اپلیکیشن در ذهن شما ایجاد شود این است که چه مقدار برای توسعه اپلیکیشن خدمات باید هزینه کنید. مقرون‌به‌صرفه بودن ارائه خدمات نقش بسیار مهمی در جذب مشتری دارد.

هزینه توسعه اپلیکیشن خدمات به این موارد بستگی دارد:

 • پیچیدگی برنامه شما
 • تعداد ویژگی‌های پیشرفته که می‌خواهید به برنامه خود اضافه کنید
 • فن‌آوری‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید
 • توسعه‌دهندگانی که استخدام می‌کنید. 

۲٫تجربه مشتری

دومین نکته کاربردی و مهم در ایجاد اپلیکیشن خدمات تجربه مشتری است. استفاده از تکنولوژی به بهبود تجربه مشتریان در استفاده از اپلیکیشن خدمات شما کمک می‌کند. این برنامه باید دارای یک سیستم شفاف ارتباطات، قیمت‌گذاری و همچنین بررسی‌ها باشد. به‌عنوان‌مثال پیگیری پیشرفت خدمات یک ویژگی ضروری است که می‌تواند مفید واقع شود و در  حفظ کاربران اپلیکیشن خدمات شما مؤثر باشد. این اتفاق معمولا در اپلیکیشن های مشابه آچاره و استاد کار یک امر رایج است.

۳٫شناسایی شکاف در بازار

 شناسایی شکاف در بازار یکی دیگر از نکات مهم و کاربردی می‌باشد که می‌تواند در ساخت اپلیکیشن خدمات موفق به شما کمک کند. برای هر برنامه یک مخاطب ثابت وجود دارد که قصد استفاده از خدمات آن برنامه خاص را دارد. به همین ترتیب، برای برنامه شما یک مخاطب هدف وجود دارد که شما باید دقیقاً شناسایی کنید. توصیه می‌شود بازار خدماتی در منطقه خود را برای پیدا کردن خدماتی که تقاضای بالاتری دارند، بررسی کنید. این امر در ایجاد یک اپلیکیشن خدماتی کارآمد و موفق به شما کمک می‌کند. خدمات شما باید بتواند راحتی و هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

در اینجا چند نمونه از اپلیکیشن های خدماتی را که می‌توانید با توجه به نیاز منطقه خود ایجاد کنید برای شما بیان کرده‌ایم:

 • اپلیکیشن تحویل غذا شابه اسنپ فود و چیلیوری
 • اپلیکیشن خدمات خانه – تمیز کردن، مراقبت از چمن، نوسازی مشابه آچاره و استاد کار
 • اپلیکیشن خرده‌فروشی و خواربارفروشی
 • اپلیکیشن پارکینگ
 • اپلیکیشن خدمات زیبایی و سلامت
 • اپلیکیشن تعمیرات خودرو مشابه کاربوی
 • اپلیکیشن نگهداری از کودکان و سالمندان

۴٫سهولت پرداخت

ساخت اپلیکیشن خدمات

 یکی دیگر از نکات بسیار مهم در توسعه اپلیکیشن خدمات، سهولت تحویل و پرداخت می‌باشد. رعایت این نکته در حفظ کاربران اپلیکیشن خدمات شما بسیار تأثیرگذار می‌باشد بنابراین باید اطمینان حاصل شود که روند پرداخت آنلاین برنامه سریع، ایمن و بدون مشکل است.

۵٫انتخاب مجموعه درست از همکاران

کلید موفقیت در توسعه اپلیکیشن خدمات شما کیفیت خدمات است. همکاری با مجموعه مناسب ارائه‌دهندگان خدمات به شما در دست‌یابی به این هدف کمک چشمگیری خواهد کرد. توصیه می‌شود این نکته را قبل از ساخت اپلیکیشن برای ارائه خدمات سریع، مفید و قابل‌اعتماد به مشتریان در نظر بگیرید.

۶٫ مدیریت عملیات و پشتیبانی

یک عملیات قوی و تیم پشتیبانی برای موفقیت ساخت یک اپلیکیشن خدمات بسیار مهم است. وجود این تیم برای مدیریت بهتر ارائه‌دهندگان خدمات و سفارش‌ها و همچنین پاسخ به سؤالات کاربران در استفاده از اپلیکیشن ضروری است.

ویژگی‌های ضروری برای ساخت اپلیکیشن خدمات

در اینجا برخی از ویژگی‌های ضروری که می‌تواند به شما در توسعه اپلیکیشن موفق کمک کند را بیان کرده‌ایم

 • مدیریت برنامه
 • داشبورد
 • مدیریت کاربران
 • مدیریت ارائه‌دهنده خدمات
 • تجزیه‌وتحلیل و گزارش‌ها
 • مدیریت قیمت‌ها و کمیسیون‌ها

websoptimization

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

1 دیدگاه

 1. Ionic Mobile App Development says:

  مقاله بزرگ در مورد برنامه های تلفن همراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *