اپ ساز https://appsaz.ir مرکز و سیستم آنلاین ساخت اپلیکیشن های اندروید و iOS Mon, 30 Mar 2020 07:18:39 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 https://appsaz.ir/wp-content/uploads/2019/05/cropped-فاوآیکن-اپ-ساز-50x50.png اپ ساز https://appsaz.ir 32 32 چگونه یک نام خوب برای اپلیکیشن خود انتخاب کنیم؟ https://appsaz.ir/2020/03/28/%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/ https://appsaz.ir/2020/03/28/%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/#respond Sat, 28 Mar 2020 06:52:06 +0000 https://appsaz.ir/?p=39402 بسیاری از توسعه دهندگان فکر می کنند که انتخاب نام خوب برای اپلیکیشن موبایل کار بسیار آسانی است و زمان زیادی از شما نمی گیرد. اما […]

نوشته چگونه یک نام خوب برای اپلیکیشن خود انتخاب کنیم؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
بسیاری از توسعه دهندگان فکر می کنند که انتخاب نام خوب برای اپلیکیشن موبایل کار بسیار آسانی است و زمان زیادی از شما نمی گیرد. اما در مقابل خیلی از افرادی که به صورت تخصصی در این حوضه فعالیت دارند بر این باورند که این کار، همیشه کار راحتی نیست.
خوشبختانه، ابزارهای رایگان زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند یک نام جالب و به یاد ماندنی برای محصول خود انتخاب کنید. در این مقاله ما مجموعه ای از ابزارهای مرتبط به این حوزه را برای شما آماده کرده ایم که می تواند به شما برای انتخاب نام اپلیکیشن کمک بسیاری کند و در وقت شما صرفه جویی کند.
در اصل، عملکرد این ابزارها به طور کاملا تصادفی است. به این صورت که، الگوریتم همه ی آن ها به گونه ای ساخته می شوند که داده های اصلی که شما به آنها داده اید را در نظر بگیرند و سپس لیستی از اسامی که میتواند به اطلاعات شما مرتبط باشند را ارائه دهند. البته این اسامی که دریافت میکنید، مسلما لیست نهایی نیست و شما میتوانید با اطلاعات بیشتری که به این ابزارهای در ارتباط با فعالیت و خدمات خود می‌دهید، اسامی بیشتری دریافت کنید و میتوانید اینکار را تا زمان انتخاب نام خوب برای اپلیکیشن خود ادامه دهید.


 Mobile App Business Name Generator & Ideas
تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک یا دو کلمه که بیشتر به کسب و کار و خدمات شما ارتباط دارد را وارد فرم کنید و روی دکمه “تولید” کلیک کنید. فقط در عرض چند ثانیه لیستی چشمگیر از حالت های مختلف ترکیب این دو کلمه دریافت خواهید کرد. می توانید با کلیک بر روی دکلمه ای که با علامت تیک در کنار کلمه نشان داده شده است، نام های موردعلاقه خود را ذخیره کنید:

انتخاب اسم اپلیکیشن

انتخاب اسم اپلیکیشن

برای ساده کردن کار در یافتن گزینه های مناسب ، می توانید فیلترهای موجود در نوار کناری را در سمت چپ اعمال کنید:

عنوان اپلیکیشن

عنوان اپلیکیشن

 

NamoBot

این ابزار از ورودی استفاده می کند که شامل یک یا سه کلمه است که شما در قسمت جستجو وارد می کنید،  سپس انواع آن را بر اساس اصطلاح نامه و همچنین ترکیب های کلمه پایه با پیشوندها و پسوندها بازگردانی می کنید.

ترکیب اسامی اپلیکیشن

ترکیب اسامی اپلیکیشن

اسامی خروجی که این ابزار به شما میدهد مسلما یک مجموعه ی بی معنی از کلمات نیست و ترکیبی جالب از کلمات است که به ایده اصلی شما مربوط می شود. این ابزار بسیار سریع، خلاق و کاملاً رایگان است.

Naminum
در این ابزار کاربر فقط باید یک کلمه که بیشتر به کسب و کار و خدماتش ارتباط دارد را را وارد کند، و منتظر بماند تا ابزار طبق الگوریتم خودش کارکند.

انتخاب اتوماتیک اسم اپلیکیشن

انتخاب اتوماتیک اسم اپلیکیشن

این سرویس امکانات جالب و ویژه ای نیز به شما میدهد: از صداها و صامت ها در پیشنهاد اسم استفاده میکند ، کلمه را به شکل معکوس برمیگرداند و علائم جالبی قبل یا بعد کلمه اضافه می کند. همچنین امکان ساخت اسامی با یک ، دو ، سه ، چهار یا چند کاراکتر را، برای انتخاب نام اپلیکیشن به شما میدهد.

Squadhelp Generator

این ابزار رایگان نیست و به صورت پولی به شما سرویس میدهد. در این ابزار افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند به شما کمک میکنند تا برای اپلیکیشن خود یک نام مناسب انتخاب کنید. در این سایت بعد از اینکه شما درخواست خود را برای انتخاب نام اپلیکیشن با توجه به استانداردهای خود ثبت کردید آنها ایده های خود را به شما ارائه میدهند و شما میتوانید به صورت خودکار وضعیت در دسترس بودن نام دامنه و وضعیت علامت تجاری را بررسی کنید.

بهترین نام برای اپلیکیشن

بهترین نام برای اپلیکیشن

در نهایت شما میتوانید اسامی پیشنهاد شده را به طور کامل با توجه به کسب و کارتان ارزیابی و بررسی کنید و با اعمال کردن جزییات بیشتر، اسامی پیشنهاد شده را بیشتر به نظر و سلیقه خود نزدیک کنید.

The Name App

این ابزار یکی از مفیدترین ابزار ها، در زمینه ارائه خدمات نامگذاری در این مقاله است، زیرا مؤلفه بازاریابی را نیز در نظر می گیرد. این ابزار علاوه بر پیشنهاد اسم به شما، میتواند اشغال بودن یا نبودن اسامی توسط سایر اشخاص را نیز بررسی کند.
فقط کافیست کلمه موردنظرتان را وارد کنید و “Enter” را فشار دهید. ین ابزار به صورت خودکار با توجه به خدمات شما بررسی میکند که آیا ثبت نام دامنه با کلمه داده شده در فضای وب موجود است یا خیر و آیا می توانید صفحات مرتبط را در شبکه های اصلی اجتماعی ایجاد کنید.

نام اپلیکیشن

نام اپلیکیشن

۷ نکته مفید در ارتباط با نحوه انتخاب نام خوب برای اپلیکیشن موبایل
اکنون که لیستی از ابزارهای آنلاین دارید که انتخاب نام اپلیکیشن را برای شما ساده می کند، توصیه می کنیم به چند مورد دیگر نیز توجه کنید:

۱٫ نام خوب برای اپلیکیشن باید جذاب باشد و کاربر را به استفاده از آن ترغیب کند.

 1. نام خوب برای اپلیکیشن باید کوتاه باشد و به راحتی تلفظ شود.
 2. وضوح اسم اپلیکیشن هنگام تلفظ نکته ی بسیار مهمی است. نام انتخاب شده را با صدای بلند تلفظ کنید و ببینید که آیا همه ی حروف به صورت واضح قابل شنیدن هستند؟
 3. شما میتوانید از نمایش جستجوهای پرطرفدار که مربوط به موضوع برنامه هستند را در نام اپلیکیشن خود قرار دهید.
 4. شما میتوانید در نام اپلیکیشن خود به عملکرد برنامه اشاره کنید. هدف اصلی برنامه موبایل باید قبل از انتخاب نام آن مشخص شود.
 5. حتماً بررسی کنید که آیا نامی که انتخاب کرده اید در دسترس است یا خیر. معقول نیست که ساعت های زیادی را صرف انتخاب اسم و توسعه ی آن کنید و سپس متوجه شوید که این نام قبلاً توسط شخص دیگری به عنوان علامت تجاری ثبت شده است.
 6. برای انتخاب اسم اپلیکیشن خود عجله نکنید. این کار به اندازه ای در توسعه ی کسب و کار شما اهمیت دارد که ارزش وقت گذاشت بیشتر را داشته باشد. شما فقط یکبار برای اینکار فرصت دارید.

  سخن آخر
  با توجه به رقابت زیاد در بازار ، انتخاب نام خوب برای اپلیکیشن موبایل یا یک استارتاپ هر روز دشوارتر می شود. اما، ما به شما توصیه می کنیم از تصمیمات جسورانه مانند انتخاب نام های “غیرقابل درک” نترسید. “اینستاگرام” در ابتدا برای بسیاری از افراد “غیرقابل درک” به نظر می رسید ، اما اکنون این نام توسط همه بسیار مشهور است و این اپلیکیشن با موفقیت گسترده ای روبرو شده است . انتخاب نام برای اپلیکیشن شما روندی پیچیده اما جذاب است.

نوشته چگونه یک نام خوب برای اپلیکیشن خود انتخاب کنیم؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/03/28/%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/feed/ 0
نقش وبسایت ها و اپلیکیشن ها در مقابله با کرونا چیست؟ https://appsaz.ir/2020/03/14/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%a7/ https://appsaz.ir/2020/03/14/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%a7/#respond Sat, 14 Mar 2020 09:46:33 +0000 https://appsaz.ir/?p=39388 این روزها کشورمان شاهد حضور یک میهمان ناخوانده و ناخوشایند به نام ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ است که متاسفانه به دلیل شیوع گسترده و […]

نوشته نقش وبسایت ها و اپلیکیشن ها در مقابله با کرونا چیست؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
این روزها کشورمان شاهد حضور یک میهمان ناخوانده و ناخوشایند به نام ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ است که متاسفانه به دلیل شیوع گسترده و بسیار سریع، تعداد زیادی از هموطنانمان مبتلا و عده ای نیز جان خود را از دست داده اند. معمولا این ویروس از راه تماس مستقیم افراد با قطرات تنفسی فرد آلوده که به صورت سرفه یا عطسه، بر روی سطوح مختلف قرار می گیرد، انتشار یافته و تا ساعت ها نیز می تواند زنده بماند. شایع ترین علائم ابتلا به کرونا، تب شدید، سرفه های خشک، تنگی نفس و در موارد پیشرفته نیز با عفونت ریه همراه خواهد بود که در این صورت، منجر به مرگ بیمار خواهد شد. در این مقاله به بررسی نقش وبسایت ها و اپلیکیشن ها در مقابله با کرونا می پردازیم.

راه های پیشگیری از ابتلا به کرونا

همانطور که می دانید مهم ترین اقدامات پیشگیرانه ای که برای جلوگیری از ورود این ویروس به بدن توصیه می شود، رعایت همه جانبه بهداشت فردی است اما مهم تر از رعایت نکات بهداشتی، ترک نکردن منازل یا قرنطینه خانگی است که این روزها تاکید زیادی هم بر آن می شود،. به طور حتم، در خانه ماندن، روش مطمئن تری برای در امان ماندن از این ویروس مهلک خواهد بود، اما قرنطینه خانگی نیز می تواند لطماتی را به زندگی و کسب وکار افراد وارد سازد.

مشکلات قرنطینه برای کسب و کارها

 اما قرنطینه خانگی نیز در کنار اهمیتی که برای پیشگیری از شیوع کرونا دارد، مشکلاتی را نیز برای مردم به وجود آورده و علاوه بر اینکه اغلب خانواده ها برای تهیه مایحتاج زندگی خود با مشکلاتی مواجه هستند، کسب و کارهای مختلف نیز تحت تاثیر شیوع این ویروس، رونق خود را از دست داده و فروش آنها به شدت کاهش یافته است. با توجه به اینکه نمی توان زمان دقیقی را برای خارج شدن از بحران شیوع این ویروس، تخمین زد، برای رفع نیازهای ضروری مردم و بهبود وضعیت کسبه و بازار، چه چاره ای باید اندیشید؟

نحوه خارج شدن از کسادی ناشی از کرونا

تا پیش از بحران کرونا، کلیه کسب و کارهای فعال در بستر اینترنت و موبایل، از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده و سودآوری فوق العاده ای از این راه، به دست می آوردند. اکنون نیز با توجه به شرایط به وجود آمده برای کشور و لزوم ماندن مردم در خانه های خود، فرصت مناسبی پیش آمده که از اینترنت و اپلیکیشن های موبایل برای بازگرداندن رونق به کسب و کار خود استفاده کنید.

در واقع در این زمان که سلامتی مردم در گرو عدم حضور در مراکز شلوغ و پرتردد است، می توان با استفاده از امکانی که فضای اینترنت در اختیار همه ما قرار داده، ضمن تشویق مردم به ماندن در خانه های خود، از تعطیلی و کسادی ناشی از ویروس کرونا نیز جلوگیری کرد. مثلا استفاده از اپلیکیشن های فروشگاهی علاوه بر رونق فروش و کسب بسیاری از مشاغل، به مردم نیز کمک می کند که بتوانند مایحتاج ضروری خود را بدون خارج شدن از منزل تهیه و درب منزل، تحویل بگیرند. بنابراین نقش وبسایت ها و اپلیکیشن ها در مقابله با کرونا بسیار مهم و تاثیر گذار است.

نمونه اپلیکیشن ها و سایت های فروشگاهی

انجام اقداماتی همچون طراحی وبسایت یا اپ های اندروید و iOS، به کسب و کارها کمک می کند که بتوانند با کمترین زیان، شرایط ناشی از بحران کرونا را پشت سر گذاشته و تا زمانی که اپیدمی این ویروس وجود دارد، به کسب و کار خود ادامه دهند. شرکت اپ ساز هم با توجه به شرایط موجود، اقدامی فراهم آورده که صاحبان مشاغل بتوانند برای ادامه فعالیت خود، از جدیدترین نسخه های آماده وبسایت و اپلیکیشن فروشگاهی با امکاناتی بی نظیر، بهره ببرند که در ادامه، برخی از نمونه های این اپلیکیشن را مشاهده خواهید کرد.

امکانات اپلیکیشن فروشگاهی شرکت اپ ساز

این اپلیکیشن ها برخوردار از بالاترین امکاناتی هستند که هر فروشگاه آنلاین، به آنها برای سودآوری و جذب مخاطبان بیشتر نیاز دارد. در واقع با استفاده از این اپلیکیشن ها، امکان ثبت راحت و سریع سفارشات به صورت آنلاین فراهم می شود و می توان پیگیری وضعیت سفارشات خود از طریق این اپ، آنها را سریعأ تحویل گرفت.

از امکانات مهم اپلیکیشن های فروشگاهی می توان به مواردی همچون، صفحه راهنمای کاربران اشاره کرد که به محض ورود به اپ، با اسلایدهای آموزشی کار با نرم افزار مواجه می گردند. بخش مهم دیگر این اپلیکیشن، فروشگاه است که امکان یافتن محصولات مورد نظر، طبق دسته‌بندی‌های انجام‌شده وجود دارد. مشاهده محصولات پرفروش، محصولات تخفیف خورده، حراجی های زمان دار (که طی یک مدت زمان خاص، به پایان می رسد)، محصولات ویژه، محصولات بزودی، بنرها و اسلایدرهای تبلیغاتی، علاقمندی ها، معرفی به دوستان، بخشی برای نقد و بررسی محصولات، جستجو، سبد خرید، ثبت و پیگیری سفارشات، بخش هایی از امکانات این اپلیکیشن ها، هستند. همچنین برای ترغیب مشتریان به استفاده از این اپلیکیشن، امکانات خاصی همچون کیف امتیاز یا همان کدهای تخفیف نیز در نظر گرفته شده است.

نوشته نقش وبسایت ها و اپلیکیشن ها در مقابله با کرونا چیست؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/03/14/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%a7/feed/ 0
به روز شدن اپلیکیشن فروشگاهی و پنل رایگان ساخت اپلیکیشن اپ ساز https://appsaz.ir/2020/03/02/%d9%be%d9%86%d9%84-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/ https://appsaz.ir/2020/03/02/%d9%be%d9%86%d9%84-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/#respond Mon, 02 Mar 2020 14:20:17 +0000 https://appsaz.ir/?p=39294 بالاخره نسخه ی جدید اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز و پنل رایگان ساخت اپلیکیشن اپ ساز رونمایی شد در این مطلب به جزئیات هر یک از اخبار […]

نوشته به روز شدن اپلیکیشن فروشگاهی و پنل رایگان ساخت اپلیکیشن اپ ساز اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
بالاخره نسخه ی جدید اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز و پنل رایگان ساخت اپلیکیشن اپ ساز رونمایی شد در این مطلب به جزئیات هر یک از اخبار بیشتر خواهیم پرداخت.

انتشار نسخه ی جدید و پیشرفته ی اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز

تیم برنامه نویسان اپ ساز محصول جدید خود را یک یک اپلیکیشن فروشگای آنلاین می باشد را با نام تجاری appsaz shop  منتشر کرد را به روز رسانی کرد.

امکانات نسخه ی جدید اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز

از مزیت های این اپلیکیشن فروشگاهی نسبت به نسخه ص قبلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش امکانات اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز
 • افزایش فیچر های اپلیکیشن بر اساس خواسته ها و نیاز های مشتریان
 • ارتقا کیفیت ظاهری، تجربه ی کاربری (ux) و رابط کاربری (ui) اپلیکیشن
 • تحویل سریع اپلیکیشن در مدت زمان کوتاه ده روز
 • قیمت مناسب اپلیکیشن نسب به سایر اپلیکیشن های مشابه.

 با توجه به اینکه تیم اپ ساز پس از تلاش فراوان اقدام به تولید و طراحی این نرم افزار نمود، به دلیل تولید انبوه این اپلیکیشن فروشگاهی قیمت ارائه شده حداقل قیمت موجود در بازار می باشد و قیمت سایر اپلیکیشن های مشابه با همین سطح کیفیت و امنیت معمولا سه تا چهار برابر قیمت اپلیکیشن فروشگاهی اپ ساز می باشد.

برای مشاهده ی جزئیات امکانات و قیمت اپلیکیشن به این لینک مراجعه نمایید.

به روز رسانی نسخه ی آسان ساز ساخت اپلیکیشن اپ ساز

مرکز تخصصی ساخت و طراحی اپلیکیشن اپ ساز، با به روز کردن پنل رایگان ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، امکان طراحی یک اپلیکیشن را در کمترین زمان ممکن و یه سادگی برای کاربران خود فراهم آورده است.

امکانات پنل جدید ساخت اپلیکیشن اپ ساز

پنل جدید اپ ساز هماهنگ با اندروید ۹ است.

 • برخی از اشکالات و ایرادات فنی و ظاهری موجود در پنل قبلی رفع گردیده.
 • در این به روز رسانی تعدادی از فیچر ها ارتقا داده شده است.
 • یکی دیگر از تغییرات جدید بهبود سرعت پنل ساخت اپلیکیشن می باشد.
 • از دیگر امکانات پنل جدید اپ ساز استفاده از قالب های جدید و آماده اپلیکیشن در دسته بندی ها متفاوت برای کاربری های مختلف می باشد.

تیم اپ ساز امیدوار است از ساخت اپلیکیشن خود توسط پنل رایگان اپ ساز نهایت بهره را ببرید.

با آرزوی بهترین ها برای کاربران وفادار و دوست داشتنی اپ ساز.

برای شروع به ساخت اپلیکیشن خود اینجا کلیک کنید.

 

نوشته به روز شدن اپلیکیشن فروشگاهی و پنل رایگان ساخت اپلیکیشن اپ ساز اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/03/02/%d9%be%d9%86%d9%84-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86/feed/ 0
طراحی اپلیکیشن گردشگری چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟ https://appsaz.ir/2020/02/23/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%da%86%d9%87-%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1/ https://appsaz.ir/2020/02/23/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%da%86%d9%87-%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1/#respond Sun, 23 Feb 2020 14:27:10 +0000 https://appsaz.ir/?p=39273 امروزه در تمام دنیا، گردشگری و توریست یک صنعت مهم و سودآور شناخته می شود و به عنوان یکی از پایه های مهم و اصلی برای […]

نوشته طراحی اپلیکیشن گردشگری چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
امروزه در تمام دنیا، گردشگری و توریست یک صنعت مهم و سودآور شناخته می شود و به عنوان یکی از پایه های مهم و اصلی برای اقتصاد هر کشوری به حساب می آید. از سوی دیگر نیز همزمان با گسترش تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن گوشی های هوشمند، زمینه ای فراهم شده تا اکثر مشاغل و صنایع مختلف برای جذب مخاطبان خود، به طراحی اپ های موبایلی مخصوص به خود روی بیاورند. صنعت گردشگری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در سال های اخیر شاهد بوده اید که طراحی اپلیکیشن گردشگری در کشور ما نیز، مورد توجه نهادهای مختلف قرار گرفته است. طراحی این اپ موبایل به گردشگران نیز کمک می کند که قبل از تصمیم برای سفر، با بررسی دقیق جزئیات مقصد، ملزومات سفر و همچنین فرهنگ مربوط به شهر یا کشور مورد نظر، تجربه ای ماندگار از یک سفر خاطره انگیز را کسب کند.  

دلایل استفاده از اپلیکیشن گردشگری

معمولا در هنگام تصمیم گیری برای یک مسافرت، نگرانی های زیادی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها به دست آوردن اطلاعات کامل و درست از مکان هایی است که در شهر یا کشور مورد نظر به آن نیاز دارید. مثلا تا همین چند سال گذشته برای اطلاع از نشانی محل های لازم برای گردشگران، به محض ورود نقشه ای که حاوی معرفی برخی مکان های گردشگری و یا رستوران ها و هتل ها بود، به آنها داده می شد. که البته این نقشه ها، مشکل چندانی از مسافران حل نمی کرد چراکه اطلاعات داده شده، تنها محدود به نقشه بود و گردشگران از موقعیت خود، اطلاع دقیقی نداشتند و نمی توانستند محل های مورد نظر را به سادگی پیدا کنند. 

امروزه با طراحی این اپلیکیشن ها، هر نوع اطلاع لازم در رابطه با شهر یا کشور مقصد براحتی در اختیار کاربران قرار گرفته و تنها با نصب یک اپلیکیشن، خیلی سریع و جامع  به این اطلاعات دست پیدا می کنند. به همین علت، اغلب سازمان ها و نهادهایی که با صنعت گردشگری و توریسم در ارتباط هستند با طراحی و ساخت یک اپ مخصوص نیازهای کاربران در این زمینه را بدون پاسخ نگذاشته اند.

طراحی اپلیکیشن گردشگری مناسب چه مکان هایی است؟

تصور عموم افراد بر این است که اپلیکیشن های گردشگری، تنها برای مشاغل خاصی مانند هتل ها و یا برخی تورها، کاربردی هستند. این درحالی است که علاوه بر این مشاغل، بسیاری دیگر از مکان هایی که به نوعی با مسافران زیادی در طول سال، ارتباط دارند، امکان بهره مندی این اپلیکیشن را خواهند داشت که در ادامه برخی از آنها را نام می بریم:

 • هتل‌ ها و مسافرخانه‌ ها
 • موزه‌ ها و اماکن تاریخی
 • نمایشگاه ‌ها
 • تورهای گردشگری
 • مراکز تفریحی
 • دفاتر خدمات زیارتی
 • نهادهایی با هدف معرفی شهر

اپلیکیشن گردشگری چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟

معمولا کلیه امکانات مورد نیاز گردشگران که وجود آنها موجب تسهیل در انجام امور مربوط به سفر آنها می شود، در اپلیکیشن های گردشگری مورد توجه قرار می گیرد. از جمله این امکانات موارد زیر می باشند:

 • رزرو هتل و دیگر امکانات به صورت آنلاین
 • امکان تهیه بلیط به صورت آنلاین
 • امکان دسترسی به گوگل مپ
 • بخشی به نام گالری فیلم و تصاوی
 • وجود بخشی برای انتقال نظرات کاربران
 • امکان ارائه پیشنهادات یا انتقادات
 • امکان تهیه و خرید صنایع دستی و سوغات به صورت آنلاین
 • امکان برقراری ارتباط با مدیریت یا بخش پذیرش
 • وجود توضیحات و اطلاعات کامل در مورد مکان های دیدنی و گردشگری
 • توضیحات کامل در مورد مرکز مورد نظر

ویژگی های یک اپلیکیشن گردشگری خوب

 • رابط کاربری ساده و جذاب

جذابیت و در عین حال طراحی ساده رابط کاربری یاui ، از جمله نکات با اهمیت در ساخت یک اپلیکیشن گردشگری است که به جذب بیشتر مخاطبین از هر سنی کمک می کند.

 • امکانات وسیع و متنوع

برخورداری از امکانات متنوع و گسترده که قابلیت دسترسی به آن هم به صورت آنلاین و هم آفلاین وجود داشته باشد از موارد ضروری برای طراحی یک اپلیکیشن گردشگری محسوب می شود. 

 • قابلیت دسترسی در تمام شرایط

در هنگام کدنویسی اپلیکیشن گردشگری باید به امکان دسترسی آن به صورت آفلاین نیز توجه شود و همچنین بتوان از امکانات آن در تمام نقاط به راحتی استفاده کرد.

نوشته طراحی اپلیکیشن گردشگری چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/02/23/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%db%8c-%da%86%d9%87-%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1/feed/ 0
ساخت و طراحی اپلیکیشن در تبریز چه زمانی موفقیت آمیز است؟ https://appsaz.ir/2020/02/18/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2/ https://appsaz.ir/2020/02/18/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2/#respond Tue, 18 Feb 2020 13:29:55 +0000 https://appsaz.ir/?p=39256 در این مقاله به ساخت و طراحی اپلیکیشن در ایران خواهیم پرداخت. پس از اینکه تکنولوژی در تمام بخش های زندگی های امروزی وارد شد و […]

نوشته ساخت و طراحی اپلیکیشن در تبریز چه زمانی موفقیت آمیز است؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
در این مقاله به ساخت و طراحی اپلیکیشن در ایران خواهیم پرداخت. پس از اینکه تکنولوژی در تمام بخش های زندگی های امروزی وارد شد و اینترنت به یکی از امکانات جدانشدنی و مهم برای همه افراد و خانواده ها تبدیل شد، گوشی های هوشمند نیز به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد در انجام امور روزانه شناخته می شود. درواقع بیشتر مردم علاقمند هستند که امور روزانه خود را از طریق نصب اپلیکیشن های مختلف بر روی گوشی خود، با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهند. در همه ی نقاط کشور شرکت ها و گروه های مختلفی به طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایلی مشغول هستند. اپ ساز نیز با کمک یک تیم حرفه ای و با هدف پیشرفت کسب و کارهای مختلف، ساخت اپلیکیشن در تبریز و سایر شهر های ایران را به خوبی جهت بهره مندی کاربران طراحی و اجرا می نمائید.

گر چه دفتر مرکزی شرکت اپ ساز در شیراز مستقر هست و یک دفتر فروش نیز در تهران ساکن است اما فعالیت های ما محدود به شهر شیراز نمی شود و با توجه به تجارب این شرکت در ساخت انواع اپلیکیشن، این امکان وجود دارد که سفارشات ساخت برنامه های متنوع موبایلی را از سراسر ایران دریافت و بهترین خدمات را در این زمینه به آنها ارائه کنیم. یکی از شهرهای مهم ایران که زمینه استفاده از اپلیکیشن های موبایلی را به شکلی بسیار گسترده دارد، شهر تبریز است.

آیا طراحی اپلیکیشن در تبریز موفقیت آمیز است؟

تبریز از شهرهای زیبا و بزرگ ایران است که با برخورداری از جاذبه های گردشگری و رونق صنایع مختلف، از شهرهایی محسوب می شود که زمینه ساز موفقیت خدمات و مشاغل گوناگون است. از این رو و با توجه به اینکه تبریز شهری در حال پیشرفت محسوب می شود و جمعیت مردم و گردشگران آن همواره در حال افزایش است می توان به ظرفیت بالای آن برای ساخت و استفاده از اپلیکیشن های مختلف موبایلی در این شهر خوشبین بود.

بهترین اپلیکیشن ها برای تبریز کدامند؟

 • طراحی اپلیکیشن های مربوط به بنگاه های معاملات املاک
 • طراحی اپلیکیشن رزرواسیون هتل
 • طراحی اپلیکیشن خرید و فروش خودرو
 • طراحی اپلیکیشن برای کلینیک های زیبایی و درمانی تبریز
 • طراحی اپلیکیشن های خبری
 • طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی
 • طراحی اپلیکیشن فست فود و تهیه غذا در تبریز
 • طراحی اپلیکیشن برای رستوران و سفارش غذا به صورت آنلاین
 • طراحی اپلیکیشن های فروش آنلاین
 • طراحی اپلیکیشن های بازی و سرگرمی
 • طراحی اپلیکیشن بانک اطلاعاتی
 • طراحی اپلیکیشن های مختلف با توجه به نیاز و خواست مشتری

ویژگی ها و مزایای طراحی اپلیکیشن در تبریز

 • امکان دست یابی راحت و سریع کاربران به خدمات مورد نیاز و یا مطالبی که در اپلیکیشن ارائه می گردد.
 • گرایش و جذب بیشتر کاربران به کسب و کار هایی که از اپلیکشن موبایل استفاده می کنند.
 • کمک به برندسازی و شناسایی برند مورد نظر توسط مردن
 • قابلیت فرستادن نوتیفیکشن در زمان های معین و ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان
 • سرعت در دستیابی به اهداف و برنامه های مورد نظر
 • ایجاد شرایطی برای معرفی کالا و خدمات به شکلی وسیع در داخل و خارج
 • امکان به روز رسانی مطالب و اطلاعات مربوط به کسب و کار
 • در نظر گرفتن درگاه بانک برای خریدهای درون برنامه ای و آنلاین در اپ های فروشگاهی
 • ایجاد شرایطی برای معرفی خدمات و محصولات از طریق اپلیکیشن به صورت کلی و جزئی
 • امکان طراحی اپلیکیشن به صورت چند زبانه
 • استفاده از گیمیفیکیشن که یک نوع استراتژی در بازاریابی است و به وسیله آن می توان از اهداف سرگرم کننده مانند بازی ها برای معرفی محصولات یا برندینگ بهره برد.
 • سرعت بالای لود اپلیکیشن

راه های افزایش محبوبیت و ماندگاری اپلیکیشن طراحی شده

برای جلب نظر مردم تبریز به اپلیکیشن های طراحی شده می توان از قابلیت بروز رسانی و آپدیت اپلیکیشن استفاده کرد. به این صورت ضمن ارائه امکانات بیشتر و بهتر، می توان مشکلات آنها را نیز برطرف نمود. البته باید توجه داشت که ارائه آپدیت های زیاد و بیش از حد موجب عدم رضایت مخاطبان نیز می شود. ایجاد یک رابط کاربری مناسب برای تعامل بهتر و بدون مشکل با کاربران و طراحی گرافیکی اصولی نیز از دیگر عواملی است که می تواند یک اپلیکیشن را ماندگار سازد. از دلایل موفقیت یک اپلیکیشن در نزد مخاطبان، حجم مناسب و نه چندان زیاد آن برای نصب بر روی گوشی است و همچنین مصرف مناسب انرژی از باطری گوشی و افزونگی پایین آن، موجب ترغیب کاربران برای نصب اپلیکیشن می شود.

در صوت نمایل به طراحی اپلیکیشن خود توسط تیم حرفه ای اپ ساز با ما تماس بگیرید یا تقاضای خود را از طریق صفحه ی سفارش اپلیکیشن برای ما ارسال نمایید.

نوشته ساخت و طراحی اپلیکیشن در تبریز چه زمانی موفقیت آمیز است؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/02/18/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2/feed/ 0
مزایا و ویژگی های ساخت و طراحی اپلیکیشن در اصفهان https://appsaz.ir/2020/02/15/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/ https://appsaz.ir/2020/02/15/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/#respond Sat, 15 Feb 2020 13:12:56 +0000 https://appsaz.ir/?p=39250 در این مقاله قصد داریم به طراحی اپلیکیشن در اصفهان بپردازیم. در سال های اخیر وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور و به خصوص شهر […]

نوشته مزایا و ویژگی های ساخت و طراحی اپلیکیشن در اصفهان اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
در این مقاله قصد داریم به طراحی اپلیکیشن در اصفهان بپردازیم. در سال های اخیر وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور و به خصوص شهر شیراز به گونه ای بوده است که تصمیم شروع یک کسب و کار جدید، ریسک بزرگی محسوب می شود. با این شرایط بهتر است از ایده ها و امکاناتی برای بهبود وضعیت موجود در کسب و کار خود استفاده کنیم. یکی از بهترین اقدامات برای جذب مخاطبان بیشتر، سهولت در دسترسی به آن است که با این توضیحات می توان گفت که وجود یک اپلیکیشن، به شما کمک می کند که ضمن معرفی هرچه بهتر حرفه خود، تعداد مشتریان و مخاطبانتان را نیز افزایش دهید.

درواقع با اطمینان می توان گفت که موفقیت در عرصه های مختلف خدماتی بدون بهره وری از تکنولوژی روز که طراحی اپلیکیشن، یکی از مهم ترین آنها محسوب می شود، بسیار دشوار خواهد بود. امروزه با وجود شرکت های طراحی اپلیکیشن در شیراز زمینه ای را فراهم شده است تا همه افراد در بخش های مختلف، اپلیکیشن خاص خود را داشته باشند. البته فعالیت های ما در زمنیه ساخت اپلیکیشن تنها محدود به شهر شیراز نمی شود و این آمادگی را داریم که خدمات طراحی اپ های موبایلی را در سایر شهرهای ایران از جمله شهر اصفهان نیز ارائه کنیم.

مزایای طراحی اپلیکیشن در اصفهان

 • خدمات رسانی بهتر و سریع تر به کاربران این اپلیکیشن ها
 • امکان برندسازی و معرفی هرچه بیشتر آن
 • قابلیت استفاده و دسترسی راحت و سریع در هر شرایطی
 • امکان مشاهده و بررسی کامل خدمات و محصولات توسط کاربران
 • امکان ارائه و معرفی کسب و کار خود در عرصه بین المللی
 • قابلیت اطلاع رسانی های مختلف از طریق اپلیکیشن
 • امکان استفاده از محتوای چند رسانه ای در اپلیکیشن مانند متن، عکس، صدا، فیلم و انیمیشن
 • برخورداری از یک گالری برای محصولات
 • ایجاد درگاه بانکی برای انجام خریدهای آنلاین
 • برقراری ارتباطی نزدیک تر با مشتریان
 • ارسال نوتیفیکیشن و پیام های مختلف برای کاربران
 • امکان فراخوان جهت فروش های فوق العاده از طریق اپلیکیشن
 • قابلیت استفاده از اپلیکیشن به صورت آنلاین و آفلاین

اپلیکیشن های مناسب شهر اصفهان

 • اپلیکیشن گردشگری و توریست

اصفهان یکی از نقاط مهم گردشگری و جذب توریست در ایران و دنیا شناخته می شود و از آنجایی که امروزه گردشگری خود یک صنعت مهم و پردآمد به حساب می آید، طراحی اپلیکیشن در اصفهان برای معرفی شهر اصفهان و به ویژه فضاهای جاذب برای توریست ها، می تواند بسیار کاربردی باشد. به کمک طراحی اپلیکیشن گردشگری در اصفهان، علاوه بر اینکه قدم بزرگی در راستای جذب گردشگران بیشتر به این شهر دیدنی برداشته می شود، راهنمای خوبی برای این افراد نیز خواهد بود که بدون مشکل و براحتی بتوانند از فضاهای دیدنی این شهر تاریخی، بازدید به عمل بیاورند.

 • اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی نه فقط در شهر اصفهان که در تمام نقاط ایران، ضروری و بسیار مهم است. این اپلیکیشن ها در شرایط حال حاضر کشور می تواند در ارائه هرچه بهتر برخی خدمات، موثر باشند طراحی اپلیکیشن در اصفهان علاوه بر اینکه در بهبود وضعیت اقتصادی شهر اصفهان کاملا اثرگذار است، نتایج مثبتی نیز برای اقتصاد کشور به همراه دارد.

 • اپلیکیشن تاکسی یاب

امروزه با توجه به بیشتر شدن مشغله افراد و مسافت های طولانی برای انجام امور مختلف، وجود اپلیکیشن های تاکسی یاب کاملا لازم به نظر می رسد و این مورد به ویژه برای مردم و مسافران شهر اصفهان از اهمیت بیشتری برخوردار است و با طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب، به راحتی و با کم ترین هزینه می توانید به مقاصد مورد نظر خود سفر کنید. مزایای زیاد این اپلیکیشن ها موجب گردیده که در حال حاضر، کاربران زیادی این برنامه های موبایلی را بر روی گوشی های خود نصب کنند.

ویژگی ها برای طراحی اپلیکیشن باکیفیت

اپلیکیشن هایی که برای کاربران در همه شهرها و همچنین شهر اصفهان طراحی می شوند دارای پارامترهایی هستند که بیانگر کارایی فوق العاده و کیفیت بالای آنها است. این موارد عبارتند از:

 • حجم مناسب: مسلمأ اپلیکیشنی که دارای حجم زیاد باشد، طرفداران چندانی ندارد و با اشغال فضای بیشتری از گوشی، کاربر را مجاب به حذف آن می کند.
 • قابلیت اجرا در دستگاه های مختلف: اپلیکیشن های طراحی شده باید قابلیت اجرا در دستگاه های موبایل و تبلت مختلف با ورژن متفاوت اندروید را دارا باشد.
 • برخوردار از رابط کاربری مناسب: برخورداری از یک رابط مناسب کاربری به مخاطبان کمک می کند که در استفاده از اپلیکیشن بدون مشکل و سردرگمی عمل کنند.
 • امنیت بالا:  به هنگام طراحی اپلیکیشن دسترسی کمتر اپلیکیشن به منابع گوشی باعث افزایش امنیتی آن می شود.

جهت ساخت و طراحی اپلیکیشن در اصفهان کافی است با شماره های شرکت اپ ساز تماس حاصل نمایید یا تقاضای خود را در صفحه ی سفارش اپلیکیشن ثبت نمایید.

نوشته مزایا و ویژگی های ساخت و طراحی اپلیکیشن در اصفهان اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/02/15/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/feed/ 0
علت پیشرفت و موفقیت اپ ساز برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران https://appsaz.ir/2020/02/08/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/ https://appsaz.ir/2020/02/08/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/#respond Sat, 08 Feb 2020 14:46:15 +0000 https://appsaz.ir/?p=39244 با توجه‌به اینکه در سال‌های اخیر برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی، توانسته‌اند جایگاه مناسب و قابل اعتمادی را در بازار و کسب‌وکارهای مختلف به‌دست بیاورند، شاهد رشد […]

نوشته علت پیشرفت و موفقیت اپ ساز برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
با توجه‌به اینکه در سال‌های اخیر برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی، توانسته‌اند جایگاه مناسب و قابل اعتمادی را در بازار و کسب‌وکارهای مختلف به‌دست بیاورند، شاهد رشد و پیشرفت ساخت این برنامه‌ها به‌صورت گسترده‌ای هستیم. اما به‌دلیل تمرکز اغلب مشاغل و سازمان‌ها در پایتخت، ساخت اپلیکیشن در تهران ، مورد توجه بسیاری واقع‌ گردیده است. درواقع به‌دلیل فراگیرشدن گوشی‌های هوشمند و استفاده گسترده از اپلیکیشن‌های موبایل، اغلب مشاغل و کسب‌وکارهایی که در تهران قرار دارند از امکانات اپلیکیشن‌ها برای بهبود عملکرد و سهولت کاربران جهت دریافت کالا و خدمات خود، بهره می‌گیرند.

دلیل استقبال طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران

در این سال‌ها، شرکت‌های زیادی با هدف طراحی و ساخت اپلیکیشن در کشور، مشغول به‌کار شده‌اند. معمولا استقبال طراحی اپلیکیشن در پایتخت  نسبت‌به دیگر شهرهای ایران بیشتر است؛ که علت آن را می‌توان به‌دلیل وجود پروژه‌های بیشتر در تهران و تمرکز اغلب پروژه‌های ملی در پایتخت دانست. همچنین طبق آخرین سرشماری، جمعیت ۱۳ میلیونی شهر تهران موجب گرایش بیشتر مردم به استفاده از گوشی‌های هوشمند و  برنامه‌های اندرویدی و آی‌او‌اسی جهت انجام سریع‌تر و بهتر فعالیت‌های روزانه خود گردیده و همین‌امر موجب افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی و استفاده از اپلیکیشن برای مشاغل مختلف در این کلان‌شهر شده است.

نحوه انتخاب بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن در تهران

به طورحتم انتخاب یک شرکت ساخت اپلیکیشن برای شهر تهران، کار بسیار دشواری است و برای موفقیت در این امر، می‌بایست نکاتی را مورد توحه قرارداده تا بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. این‌نکات عبارتند از:

 • توجه‌به امکانات مورد نظر

بهتر است امکانات لازم و ویژگی‌های مورد انتظار از اپلیکیشن خود را از قبل، مشخص کنید. در این‌صورت می‌توانید خدمات و توانایی‌های شرکت‌های مختلف را نسبت به خواسته‌های خود ارزیابی‌کرده و یکی از آنها را انتخاب کنید.

 • توجه به مهارت

معمولا اغلب افراد برای یافتن یک شرکت ساخت اپلیکیشن در تهران، سریعأ به گوگل مراجعه می‌کنند. مسلمأ بهتر است در کنار انتخاب این شرکت‌ها از صفحه اول گوگل، به مهارت‌های آنها نیز توجه داشته باشید. 

 • قیمت، ملاک انتخاب نیست

بسیاری از افراد، قیمت برخی شرکت‌های ساخت اپلیکیشن را ملاک قرارداده و پروژه خود را به‌دلیل ارزان‌تر بودن، به آنها می‌سپارند. این‌کار به‌طورحتم اشتباه است و ملاک اصلی و مهم انتخاب شرکت طراح اپلیکیشن شما می‌بایست دارای توانایی و تجربه لازم باشد. درواقع قیمت اپلیکیشن براساس امکانات ارائه‌شده در آن تعیین می‌شود و معمولا پس از انجام بررسی‌های لازم، قیمت‌گذاری صورت می‌گیرد و به همین دلیل نباید به شرکت‌هایی که یک قیمت از پیش تعیین‌شده دارند، اعتماد کرد.

 • بررسی نمونه کار شرکت مورد نظر

متاسفانه برخی شرکت‌های طراح، با دریافت هزینه‌های هنگفت، از قالب‌های آماده یا کپی برای ساخت اپلیکیشن استفاده می‌کنند. بهتر است برای در امان ماندن از چنین ترفندهایی، حتمأ چند اپلیکیشن طراحی‌شده شرکت مورد نظر را به عنوان نمونه کار بررسی کنید و با اپلیکیشن‌های مربوط به حوزه کاری خود، مقایسه کنید.

علت پیشرفت و موفقیت اپ ساز برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران

با توجه به فعالیت برنامه نویسان اپ ساز در سطحی حرفه‌ای‌تر و بالاتر از دیگر نقاط کشور و همچنین انجام پروژه های حرفه ای و بسیار قوی در سراسر ایران و خارج از کشور موجب شده که اکثر افراد علاقه مند به طراحی اپلیکیشن موبایل، در تهران مرکز تخصصی طراحی اپلیکیشن اپ ساز را به عنوان یک گزینه ی جدی و اصلی برای ساخت اپلیکیشن در تهران در نظر بگیرند. یکی دیگر از دلایلی که باعث پیشرفت اپ ساز در تهران شده است، تجربه اجرای پروژه‌های بزرگ می‌باشد. این تجارب معمولا در سفارشات ساخت اپلیکیشن با بودجه پایین به دست نمی‌آید و اغلب، افرادی که در تهران به انجام برنامه‌نویسی برای برخی استارتاپ‌های کوچک می‌پردازند، به تجربه‌های بزرگی دست پیدا نمی‌کنند. تفاوت قیمت و تعداد مشتری نیز، عامل مهم بعدی برای موفقیت سازندگان اپ‌های موبایلی اپ ساز در تهران محسوب می‌شود. 

در صورت تمایل به سفارش اپلیکیشن در تهران با شماره های اپ ساز تماس حاصل نمایید یا سفارش خود را از طریق صفحه ی سفارش اپلیکیشن ثبت نمایید تا همکارارن ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

نوشته علت پیشرفت و موفقیت اپ ساز برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/02/08/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/feed/ 0
کاربرد اپلیکیشن شرکت پخش چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ https://appsaz.ir/2020/01/25/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%be%d8%ae%d8%b4/ https://appsaz.ir/2020/01/25/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%be%d8%ae%d8%b4/#respond Sat, 25 Jan 2020 08:29:09 +0000 https://appsaz.ir/?p=39148 در سال های اخیر و با گسترش کاربرد گوشی های هوشمند، شاهد پر رنگ شدن نقش این دسته از لوازم در زندگی و حتی کسب و […]

نوشته کاربرد اپلیکیشن شرکت پخش چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
در سال های اخیر و با گسترش کاربرد گوشی های هوشمند، شاهد پر رنگ شدن نقش این دسته از لوازم در زندگی و حتی کسب و کار اغلب افراد هستیم. از طرفی، وسعت اپلیکیشن های موبایل و روی کار آمدن شرکت هایی که به طور اختصاصی، وظیفه طراحی این برنامه های موبایل را بر عهده دارند، موجب شده که امروزه، متناسب با نیازهای مختلف کاربران، اپلیکیشن های متفاوتی طراحی و ارائه شود. یکی از اپلیکیشن های مهم و مورد نیاز اغلب عمده فروشان، خرده فروشان و حتی مردم، اپلیکیشن شرکت پخش است.

این اپلیکیشن، امکان پخش و فروش عمده انواع کالا و مواد غذایی، بهداشتی و … را فراهم ساخته و کلیه فرایندهای مربوط به فروش و بازاریابی را مدیریت می کند. استفاده از این نوع اپ موبایل، علاوه بر سهولت در دسترسی به کالاها، موجب معرفی هرچه بیشتر شرکت مورد نظر و حتی برندسازی خواهد شد. به همین دلیل است که اغلب شرکت های پخش در جهت رسیدن به اهداف و حتی کاهش برخی هزینه های خود، از این اپلیکیشن استفاده می کنند.

عملکرد اپلیکیشن شرکت پخش

طراحی و استفاده از اپلیکیشن های شرکت پخش برای کسب و کارهایی که به نوعی با فروش کالا به صورت کلی و جزئی، در ارتباط هستند، بیشتر و کاربردی تر است. در بیشتر طراحی های مربوط به اپلیکیشن پخش، قسمتی به عنوان دسته بندی کالاهای مختلف در نظر گرفته می شود که کاربر می تواند توسط این بخش، به کالای مورد نظر خود، دسترسی داشته باشد. البته در این اپلیکیشن نیز همانند سایر اپ های موبایل، قسمت جستجو نیز وجود دارد که امکان یافتن سریع تر کالای مربوطه، وجود دارد. در ادامه و پس از انجام فرآیندهای مربوط به خرید، کالاهای انتخاب شده، خریداری و سفارش داده می شوند. از جمله نکات جالب توجه در این اپ موبایلی، امکان پیگیری و اطلاع از وضعیت سفارش است که به وسیله آن، مشتری می تواند تا لحظه دریافت کالاهای خریداری شده، وضعیت آن را مشاهده نماید.

امکانات اپلیکیشن شرکت پخش

معمولا در هنگام طراحی اپلیکیشن پخش، می توان امکانات متنوع و گوناگونی را برای اپلیکیشن خود در نظر گرفت که این امکانات بسته به نوع کارایی و استفاده می تواند در اپلیکیشن های شرکت های مختلف، متفاوت باشد. اما به طور کلی، مهم ترین امکاناتی که در اپلیکیشن های پخش، وجود دارد، عبارتند از: امکان انتخاب و ثبت کالا، مدیریت بازاریاب ها و درصد آنها، امکان ثبت نام مشتری و ثبت کد معرف، جستجو، امکان مقایسه کالاهای مختلف، ثبت کالا از برندهای مختلف، ثبت سفارش، قابلیت امتیاز دهی، ارائه نظرات و پینهادات، امکان ارتباط با پشتیبانی، امکان ارسال نوتیفیکیشن برای اطلاع مشتریان از تخفیفات و یا جشنواره های فصلی و… .

اصلی ترین قابلیت های اپ های شرکت پخش

 • نمایش کالا

قسمت مهم اپلیکیشن شرکت پخش، لیست کالاها است که کاربر می تواند از دسته بندی های موجود در این لیست، کالای خود را انتخاب کند. مثلا با انتخاب یک کالا مانند رب گوجه فرنگی و کلیک بر روی آن، زیر دسته های این محصول باز می شود و انواع برندهای موجود به همراه تصویر آن نمایان خواهد شد.  

 • نمایش مشخصات کالا

پس از انتخاب کالای مورد نظر، کلیه مشخصات و اطلاعات مربوط به کالا برای کاربر، نمایش داده می شود و مشتری می تواند علاوه بر تصویر محصول، از اطلاعات مهمی مانند تاریخ تولید و تاریخ انقضاء و یا زمان ارسال و تحویل محصول انتخاب شده، مطلع گردد.

 • ثبت سفارش

پس از اینکه کاربر از مشخصات کالای خود، اطلاعات کافی را کسب کرد می تواند آن را به لیست علاقمندی های خود، اضافه کند. پس از افزودن یک یا چندین کالا به این بخش، نوبت به ثبت سفارش و انتخاب نحوه پرداخت می رسد. در این مرحله با توجه به قوانین شرکت های پخش مختلف، می توانید از قابلیت پرداخت چکی یا نقد، استفاده و فاکتور خرید خود را دریافت کنید. این فاکتور، دارای شماره ای است که امکان پیگیری سفارش از طریق آن ممکن می شود.

 • پیگیری سفارش

کاربر می تواند با استفاده از شماره فاکتور خرید خود و انتخاب گزینه پیگیری، از وضعیت سفارشات خود مانند تاریخ خرید و ارسال و همچنین نحوه تحویل و یا انقضای آن آگاه شود.  

 • پنل مدیریت

مدیران شرکت های پخش با استفاده از پنل مدیریت، امکان افزودن دسته بندی های جدید به لیست کالاها را خواهند داشت و همچنین می توانند عملیات پیگیری و ارسال سفارشات مشتریان را مدیریت کنند.

اگر شما هم نیاز مند ساخت یک اپلیکیشن شرکت پخش هستید همین الان فرم سفارش ساخت اپلیکیشن را پر کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند یا با شماره های تماس شرکت اپ ساز در ارتباط باشید.

نوشته کاربرد اپلیکیشن شرکت پخش چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/01/25/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%be%d8%ae%d8%b4/feed/ 0
چه ایده‌هایی برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در شیراز مناسب است؟ https://appsaz.ir/2020/01/06/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2/ https://appsaz.ir/2020/01/06/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2/#respond Mon, 06 Jan 2020 08:56:43 +0000 https://appsaz.ir/?p=39082 در این مقاله قصد داریم به برترین ایده های ساخت اپلیکیشن در شیراز بپردازیم. در شرایط کنونی و با بهره‌مندی از امکانات الکترونیکی که در دسترس […]

نوشته چه ایده‌هایی برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در شیراز مناسب است؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
در این مقاله قصد داریم به برترین ایده های ساخت اپلیکیشن در شیراز بپردازیم. در شرایط کنونی و با بهره‌مندی از امکانات الکترونیکی که در دسترس اغلب افراد قرارگرفته است، بستری ایجاد‌گردیده که کسب‌و‌کارهای مختلف بتوانند در جهت پیشبرد اهداف خود از آن استفاده کنند. شهر شیراز نیز به‌واسطه وسعت و اهمیتی‌که در جذب گردشگر دارد، همواره از فرصت‌های موجود در بحث تجارت الکترونیک و اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند، بیشترین استفاده را داشته و ایده‌های جدیدی را برای معرفی و توسعه بیشتر مشاغل این‌شهر در نظر گرفته‌‌است.

مشتریان نیز می‌توانند به‌سادگی و با استفاده از گوشی‌های هوشمند از خدمات مورد نیاز خود در کمترین زمان بهره بگیرند. بنابراین ساخت اپلیکیشن در شیراز علاوه‌بر رضایت مشتریان، سود فوق‌العاده ای را برای بیشتر کسب‌وکارها به‌دنبال خواهد داشت. از این‌رو اهمیت ایده‌های ناب و جدید برای طراحی اپلیکیشن در شیراز، از اهمیت بالایی برخوردار خواهدبود.

برترین ایده‌های ساخت اپلیکیشن در شیراز

همانطورکه می‌دانید، به‌دلیل وجود ظرفیت‌های فراوان جهت پذیرش و جذب توریست در شهر شیراز، امکان بهره‌گیری از ساخت اپلیکیشن‌های مختلف جهت سودآوری بیشتر و ایجاد زمینه‌ای برای استفاده راحت و سریع مشتریان در مشاغل مختلف، فراهم شده‌است. همچنین شهر شیراز با دارا بودن امکانات فرهنگی، قدمت تاریخی و همچنین زیبایی‌های شهری، پتانسیل جذب کاربرانی از تمام کشور را نیز دارا بوده که خود تاییدی بر اثربخشی تجارت الکترونیک در کسب وکارهای مختلف می‌باشد. برخی از بهترین ایده‌ها جهت ساخت اپلیکیشن در شیراز، از قرار زیر می‌باشند:  

اپلیکیشن‌های گردشگری و جذب توریست

دیگر نیازی نیست در وصف شیراز و پرگردشگر بودن آن، مطلبی را بیان‌کرد و همگان به این‌موضوع واقف هستند که با رونق صنعت توریسم در این‌شهر، درآمد زیادی نصیب تمام مشاغل، می‌شود. طراحی اپلیکیشنی با هدف جذب توریست و ارائه خدمات شبانه‌روزی، مانند امکان رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و یا موزه‌ها و سایر اماکن دیدنی شهر شیراز، بهترین اقدام جهت ایجاد رفاه هرچه بیشتر و اقامتی راحت برای گردشگران خواهد بود.

اپلیکیشن‌های فروشگاهی

اپلیکیشن‌های فروش نیز یکی دیگر از امکانات فوق‌العاده‌ای است که با همه‌گیرشدن گوشی‌های هوشمند، در دسترس بیشتر مردم قرارگرفته است. کاربران به‌این‌طریق می‌توانند در اسرع وقت، کالا و خدمات مورد نیاز خود را تهیه کنند.  حتی این امکان ایجاد می‌شود که افراد در شهرهای مختلف نیز بتوانند از کالاهایی که در شهر شیراز هستند استفاده‌کرده و با کمک این اپلیکیشن‌ها، علاوه‌بر سفارش راحت و مستقیم کالای مورد نظر خود و مقایسه راحت آن با سایر محصولات، از نظرات سایر افراد نیز مطلع شوند.

اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب

یکی از جدیدترین امکاناتی‌که خیلی زود، جای خود را در زندگی مردم باز کرد، تاکسی‌های آنلاین هستند. خدمات ارزان، سریع و راحت این طرح باعث‌شده که محبوبیت زیادی را در طی همین چند سال گذشته پیدا کنند. به‌دلیل پر مسافر بودن شهر شیراز، طراحی اپلیکیشن تاکسی‌یاب، یکی از ایده‌های موفق در این‌شهر است که می‌تواند راحتی بیشتری را برای گردشگران و مسافران برای گشت‌وگذار در این شهر، به‌وجود بیاورد که خود باعث کسب درآمد و سودآوری زیاد نیز خواهد شد.

مزایای طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی و اجرای بهترین ایده‌ ساخت اپلیکیشن در شیراز همزمان با مزایای زیادی که برای مشتریان دارد، بهترین موقعیت برای مشاغل مختلف جهت ارائه کالا و خدمات خود می‌باشد. استفاده از گوشی تلفن همراه برای انجام کلیه امور روزانه یکی از مزایای مهم طراحی اپلیکیشن است و دیگر لازم نیست برای کارهای مختلف از خانه خارج شد و یا اینکه از کامپیوتر استفاده کرد. همچنین ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتری می‌تواند دست دلال‌ها را کوتاه کرده و به‌این‌ترتیب با جذب بیشتر مشتری، سودی دو جانبه را نصیب دوطرف معامله می‌کند. درست است که شیراز در ایران و بسیاری از کشورهای جهان، نیاز به معرفی ندارد اما طراحی این اپلیکیشن‌ها باعث شناخت بیشتر مردم سایر استان‌ها با این شهر می‌شود.

درواقع کاربران با مشاهده خدماتی‌که از طریق این اپلیکیشن‌ها ارائه می‌گردد، در انتخاب شیراز به‌عنوان مقصد یکی از سفرهای سالانه خود ترغیب می‌شوند. به‌طورکلی حاصل و نتیجه طراحی اپلیکیشن، ضمن در اختیار قرار دادن امکاناتی برای مردم شیراز، باعث جذب هر چه بیشتر توریست به‌این‌شهر خواهد شد.  

نکات مهم برای طراحی اپلیکیشن

مهم‌ترین اصل برای موفقیت یک اپلیکیشن، طراحی مناسب آن است. در این‌رابطه می‌بایست برخی نکات همچون سهولت و راحتی در استفاده کاربران و وجود یک رابط کاربری، بسیار مهم است. گرافیک زیبا و طراحی جالب و چشم‌نواز اپلیکیشن نیز در جذب کاربر نقش بسزایی دارد. توجه به امنیت برای دریافت اطلاعات و یا انجام خرید و فروش نیز مورد دیگری است که برای یک طراحی اپلیکیشن ضروری است.

نوشته چه ایده‌هایی برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در شیراز مناسب است؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2020/01/06/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2/feed/ 0
بهترین اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی برای شروع یک کسب‌وکار کدامند؟ https://appsaz.ir/2019/12/31/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%be%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c/ https://appsaz.ir/2019/12/31/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%be%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c/#respond Tue, 31 Dec 2019 14:33:23 +0000 https://appsaz.ir/?p=39087 امروزه برای شروع یک کسب‌وکار، ایده‌ها و داشتن سرمایه آنچنانی، لازم نیست. تنها باید به‌ مهارت‌های خود توجه کنید و با استفاده از آن، یک ایده […]

نوشته بهترین اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی برای شروع یک کسب‌وکار کدامند؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
امروزه برای شروع یک کسب‌وکار، ایده‌ها و داشتن سرمایه آنچنانی، لازم نیست. تنها باید به‌ مهارت‌های خود توجه کنید و با استفاده از آن، یک ایده برای شروع یک استارتاپ مطمئن، پیدا کنید. پیداکردن ایده‌ای‌که هم سرمایه زیادی لازم نداشته باشد و هم اینکه برای زندگی‌های امروزی، کاربردی باشد، تضمینی برای موفقیت و بازدهی آن خواهدبود. درواقع اگر بتوانید ایده‌ای را برای کسب‌وکار خود در نظر بگیرید که با وجود سادگی، خاص باشد و مخاطبان زیادی را در جامعه به‌خود جذب کند، قطعأ موفق خواهد‌بود. معمولا ایده‌های خدماتی می‌تواند برای شروع یک استارتاپ، مناسب باشند چراکه اغلب، مشاغلی ساده و در عین‌حال کارگشا هستند که کم‌هزینه بوده و برای بیشتر افراد جامعه ما، کاربردی می‌باشند. در ادامه به برخی از ایده‌های اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی برای شروع، اشاره خواهیم‌کرد.
خدمات ارسال کالا و تحویل
یکی از کم‌هزینه‌ترین و پراستفاده‌ترین، اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی، مربوط می‌شود به ارسال کالا و تحویل بسته یا همان خدمات پیک، که امروزه بسیار هم شناخته‌ شده و پرکاربرد می‌باشد. این‌نوع خدمات با انعطاف فوق‌العاده‌ای که در عملکرد خود دارند و با توجه‌به شلوغی زندگی‌های امروزی و بحث ترافیک در حمل‌و‌نقل کالا، می‌تواند ایده‌ای باشد که بازدهی مطمئنی داشته و امکان کسب درآمد ایده‌آلی از این‌راه وجود خواهدداشت.
خدمات تمیزکاری
علی‌رغم اینکه راه‌اندازی برخی استارتاپ‌ها، مستلزم داشتن تحصیلات و یا مهارت خاصی است، برخی دیگر از ایده‌ها نیز وجود دارند که وجود دانش و یا تحصیلات، چندان نقش و اهمیتی در آن ندارد. خدمات نظافت ازجمله این ایده‌ها هستندکه برای راه‌اندازی کسب‌وکار مربوط به آن، نه نیازی به آموزش خاصی وجوددارد و نه داشتن مهارت، الزامی است. اما بهتر است، نکات زیر را حتمأ مورد توجه قرار بدهید:
• انجام امور نظافتی مربوط‌به کسب‌وکارهای مختلف، در طول شب
• انجام نظافت منازل و رستوران‌ها در هنگام روز
• انجام نظافت هتل‌ها در هنگام صبح
مراقبت از حیوانات خانگی
یکی از خدمات جالبی‌که امروزه نیاز بیشتر خانواده‌ها محسوب می‌شود، خدمات مراقبت از حیوانات خانگی است. از آنجایی‌که امروزه بیشتر خانواده‌ها، دارای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه هستند، مراقبت از آنها، مسئله بسیار مهمی است که صاحبان آنها حاضرند به‌خاطر نگهداری از این‌حیوانات دوستداشتنی، هزینه‌های بالایی هم پرداخت کنند. خدمات قابل‌ارائه در اپلیکیشن اپلیکیشن استارتاپ‌ خدماتی مراقبت از حیوانات شامل موارد زیر می‌باشد:
• آموزش حیوانات
• نگهداری و شستشو و حمام‌کردن آنها
• انجام آموزش‌های مربوط‌به مراقبت سگ از منزل در زمان نبود صاحب خانه
خدمات مربوط به اسباب‌کشی
امروزه اسباب‌کشی و جابه‌جا‌کردن وسایل منزل، از دغدغه‌های افرادی است که قصد رفتن به منزل جدید را دارند. این‌مسئله به‌ویژه با وجود آپارتمان‌های چندطبقه و عدم استفاده از آسانسور برای انتقال وسایل، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. از طرفی چون بسته‌بندی و جمع‌کردن لوازم، کاری دشوار و وقتگیر است، خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که این امور را به‌گروهی بسپارند که با نهایت دقت و حوصله، بتواند وسایل آنها را جمع‌آوری‌کرده و جابه‌جا کنند. از این‌رو، سریعأ به فکر یافتن یک‌ اپلیکیشن از شرکت‌های خدماتی افتاده و کلیه امور مربوط به جابه‌جایی و اسباب‌کشی خود را به آنها محول می‌کنند.
خدمات شستشو در خانه
یکی از ایده‌های عالی برای افرادی‌که قصد دارند در منزل خود و بدون هزینه‌ای اضافی، یک استارتاپ را شروع کنند، اپلیکیشن خدمات شستشو در منزل یا اپلیکیشن خشکشویی است. البته که داشتن مجوزهای لازم از مراکز مورد نظر برای راه‌اندازی چنین کسب‌وکاری الزامی است اما مطمئنأ میزان دوندگی آن در مقایسه با افتتاح مشاغلی دیگر، بسیار کمتر و راحت‌تر می‌باشد. برای شروع این کسب‌وکار، موارد زیر را باید مورد توجه قرار بدهید:
• انجام تحقیقات لازم در مورد میزان درآمد از این‌طریق و مقدار مالیات قابل پرداخت
• تحقیق در مورد سرمایه لازم و خرید لوازم
• نحوه دریافت هزینه‌ از مشتری (دریافت بیعانه، تسویه‌حساب، پرداخت نقدی، پرداخت از طریق کارت‌های شتاب، انتقال کارت‌به‌کارت و..)
• طراحی و ساخت یک اپلیکیشن و وب‌سایت، ساخت صفحات شبکه‌های اجتماعی، انجام تبلیغات و دیگر راه‌های ارتباطی با مشتریان
شستشو و تعمیر ماشین
از جمله ایده‌های اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی پردآمد و پرطرفدار، اپلیکیشن شستشوی خودرو و خدمات مربوط به تعمیرات آنها است. در صورتی‌که شرایط لازم برای راه‌اندازی این کسب‌وکار را داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، روی این ایده، خوب فکر کنید. شما در صورت داشتن یک پارکینگ جادار و لوازم موردنیاز برای تعمیر و شستشوی ماشین، می‌توانید درآمد بالایی از این‌راه کسب‌کنید. اما اگر فضای کافی برای اجرای این‌ایده را در اختیار ندارید، می‌توانید خدمات تعمیر و‌کارواش در محل ایجاد کنید. به این‌صورت‌که با استفاده از یک موبایل و انجام یکسری تبلیغات گسترده، این‌خدمات را به‌صورت سیار و در محل مشتری انجام‌ بدهید.

امیدواریم با مطالعه ی این مقاله نکات مفیدی در رابطه با اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی و انواع آن آموخته باشید.

نوشته بهترین اپلیکیشن استارتاپ‌های خدماتی برای شروع یک کسب‌وکار کدامند؟ اولین بار در اپ ساز. پدیدار شد.

]]>
https://appsaz.ir/2019/12/31/%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%be%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c/feed/ 0