اهمیت ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی

اپ فروشگاهی

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
5 (1 رای)

اپلیکیشن فروشگاهی بهترین ایده;برای رقابت شما با سایر فروشگاه ها خواهد بود. فروشگاه هایی که اغلب;در مکان های کوچک و غیر قابل باور واقع شده اند اما به شهرت ملی یا حتی در برخی موارد،;شهرت جهانی رسیده اند.
این اپلیکیشن می تواند فروشگاه شما;را برای معرفی به تعداد زیادی از افراد آماده کند و نام برند شما را;بر سر زبان ها بیندازد. فقط کافی است که هر چه زودتر به فکر ساختنش باشید;.
اما مهم ترین ویژگی های یک اپلیکیشن فروشگاهی چیست;و چرا ساخت آن را به شما توصیه می کنیم؟;اگر میخواهید در این خصوص اطلاعات خوبی کسب کنید،;در ادامه با ما همراه باشید.;

ویژگی های یک اپلیکیشن فروشگاهی

سایت های زیادی خدمات;ساخت اپلیکیشن های مختلف با کاربردها و اهداف گوناگون را ارائه می دهند. شما با مراجعه به یک شرکت یا;سایت فروشگاه ساز می توانید سفارش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی خود را ثبت کنید;.
اما توجه داشته باشید که این شرکت چه امکاناتی را برای اپلیکیشن شما;در نظر گرفته و هدف شما از ساخت این برنامه چیست و میخواهید چه انتظاراتی را برآورده کند;.
این که شما قصد دارید با این اپلیکیشن چه محصولاتی را به فروش برسانید،;در ساخت آن تاثیر گذار است. اما این همه ماجرا نیست;.
باید بدانید که بیشتر چه کسانی و از چه مناطقی به شما مراجعه می کنند;. به عنوان مثال اگر مشتریانی دارید که از خارج از کشور با شما در تماس هستند، پس به امکان تغییر زبان در اپلیکیشن خود فکر کنید;. یا منوها را به نحوی طراحی کنید که کار با آن ها راحت باشد و هر کس با هر سن و سطح سوادی بتواند با آن ارتباط برقرار کند;.

معرفی کامل محصولات

یک اپلیکیشن فروشگاهی خوب;، همه محصولات را به درستی و با جزئیات کامل معرفی می کند;. برای محصولات بخشی به عنوان جزئیات محصول قرار دهید;و شرح کامل ویژگی های آن، رنگ، موجود بودن در انبار، قیمت و … را در آن بیان کنید;.

عکس محصولات را نمایش دهید

شما در یک اپلیکیشن فروشگاهی می توانید;عکس هایی از زوایای مختلف محصول را قرار داده و یا یک فیلم کوتاه از نحوه کار با آن ارائه دهید;. با این کار محصول خود را به بهترین نحو معرفی کرده اید و ضمن احترام به نظر;و سلیقه مشتری، امکان انتخاب راحت تر و مقایسه محصولات را برای او فراهم خواهید نمود;.

زمان بندی برای نمایش محصولات

در یک اپلیکیشن فروشگاهی امکان;زمانبندی های دلخواه برای فروشنده فراهم می شود;. به این صورت که یک محصول در یک بازه زمانی مشخص به فروش برسد و پس از مدتی;از لیست محصولات خارج شود و یا این که محصول خود را در زمانی مشخص به عنوان;یک محصول با قیمتی ویژه و تخفیف مناسبتی به فروش برسانید;.
این زمانبندی ها بر کیفیت کار شما تاثیر خواهد گذاشت;و انجام آن را راحت تر کرده و دغدغه هایتان را کمتر می کند;.

امکان گزارش گیری و تمرکز بر فروش بهتر

فرض کنید که از یک شهر خاص، مشتریان بیشتری دارید;. در این صورت می توانید تمرکز خود را بر مردم این شهر قرار داده،;علت استقبال بیشتر آن ها را متوجه شوید و برای فروش بیشتر در سایر شهرها تصمیم گیری کنید;.
از طرفی دیگر متوجه خواهید شد که چه محصولاتی فروش;بیشتری داشته و چه محصولاتی در انبار باقی مانده اند;. این اطلاعات به خرید بعدی یا تولیدات شما کمک زیادی خواهد کرد.;

امکان نظر سنجی و ارتباط با مشتری

در اپلیکیشن فروشگاهی خود،;بخشی را با عنوان نظرسنجی بگنجانبد تا;بتوانید با کسب اطلاعاتی از مشتریان در مورد فروشگاه خود، آن را ارتقا داده و نواقصش را حل کنید;.
این کار به مشتری اطمینان می دهد که با فروشگاهی;در حال معامله است که به خریداران خود احترام گذاشته;و نظرات آن ها را در کار خود اعمال می کند.
علاوه بر این هر مشتری می تواند;با سایر مشتریان تبادل نظر کند و میزان رضایت آن ها از محصولات و ارائه خدمات شما را بسنجد.;
حتما با ستاره هایی که در اپلیکیشن ها برای;محصولات مختلف در نظر گرفته می شوند، آشنا هستید. منظور ما دقیقا چنین چیزی است;.
در مورد ارتباط با مشتری هم می توانید بخشی با نام تماس با ما قرار دهید;. درست مانند بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن های موجود. این کار باعث می شود تا مشتری اطلاعات تماس شما را;در دست داشته و در صورت بروز مشکل با شما صحبت کند;.

به اشتراک گذاری محصولات

امکان به اشتراک گذاری یک محصول;در شبکه های اجتماعی به معرفی بهتر شما کمک خواهد کرد;. می توانید اپلیکیشن فروشگاهی خود را به این امکان مجهز کنید;تا مشتری بتواند آن را از طریق تلگرام، واتساپ و … به اشتراک بگذارد و یا اطلاعات محصول;را به دیگران پیامک یا ایمیل کند.
بسیاری از کسب و کارهای امروزی از طریق;همین گزینه و امکانات، شناخته و مشهور شده اند;و مشتریانی از سراسر کشور به دست آورده و محصول خود را به نقاط مختلف ارسال می کنند;.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

ارسال یک پاسخ