شرکت اپ ساز در نمایشگاه بین المللی کتاب شیراز

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
0 (0 رای)

سالانه برای تولید کاغذ تعداد زیادی از درختان قطع می شوند و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند تا چندین سال آینده  آسیب جدی ای به کره ی زمین زده می شود. شرکت تولید اپلیکیشن های موبایل اپ ساز  با توجه به رسالت فرهنگی خود در زمینه ی حمایت از  محیط زیست اقدام به ساخت اپلیکیشن حرفه ای برای ارائه ی کتاب نموده است. این پروژه  به هدف حمایت از محیط زیست و همچنین ترویج فرهنگ کتابخوانی راه اندازی شد چرا که معتقدیم با کمک این اپ  هر فرد می تواند در هر زمان و هر کجا کتابخانه ی خودش را در جیبش حمل کند و شاید به این واسطه بتوانیم کمکی هر چند اندک به افزایش سرانه ی مطالعه ی کشور داشته باشیم.

شرکت اپ ساز از تاریخ سوم لغایت نهم آذر ماه سال ۱۳۹۷ در نمایشگاه بین المللی کتاب شیراز در قسمت رسانه های دیجیتال شرکت نمود و در این نمایشگاه از یکی از مدرن ترین و آخرین دستاورد های خود یعنی اپلیکیشن ویژه ی کتاب و انتشارات رو نمایی نمود. این اپلیکیشن این امکان را برای نویسندگان و ناشرین  فراهم آورده تا بتوانند بدون نیاز به هزینه ی کاغذ و همچنین دارا بودن امنیت بالا با کمترین هزینه و با اطمینان خاطر از محفوظ بودن حق نشر و عدم انتشار غیر قانونی کتاب ها اقدام به نشر کتاب های خود نمایند. امکانات این اپلیکیشن به شرح زیر می باشد:

۱- قابلیت ساخت دیکشنری

۲- اپ های محتوا محور با قبلیت جستجو بر روی محتوای متنی

۳- گروه بندی/فصل بندی محتوا ها

۴- تعریف بسته های پرمیوم بر روی محتوا ها (جهت دریافت پول از کاربر به ازای محتوای خاص)

۵- قابلیت تعریف اشتراک های مدت دار جهت استفاده از محتوای اپلیکیشن

۶- قابلیت تغییر فونت

۷- قابلیت درج آگهی

۸ – قابلیت قرار دادن سیستم تیکتینگ به صورت متن و صدا

۹- قابلیت ارسال صدا از درون اپ مانند واتس اپ –

۱۰- قابلیت خواندن کدهای فعال سازیی که از طریق SMS  ارسال می شود به صورت اتوماتیک.

لازم به ذکر است شرکت اپ ساز افتخار ساخت اپلیکیشن انتشارات سوره ی مهر برای کتاب های آقای علی اکبر صحرایی تحت عنوان دار و دسته ی دار علی، اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان انگلیسی مرجان، اپلیکیشن ts  که مجددا به انتشار کتاب های زبان انگلیسی پرداخته و … را در این زمینه دارد.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

ارسال یک پاسخ