کوه یخ تجارت همراه، موفقیت اپلیکیشن های موبایل

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
0 (0 رای)

قطعاً بارها شده که به فکر راه اندازی کسب و کار خودتون در فضای مجازی افتادید و اولین چیزی هم که بعد از ایده به ذهنتون رسیده قطعاً یک سایت یا اپلیکیشن موبایل هست. اما باید بدونید که سایت و اپلیکیشن فقط ابزارهای کار شما و هستند و شما به چیزی بسیار فراتر از این ابزارها برای موفقیت نیاز دارید. به نظر شما موفقیت اپلیکیشن های موبایل چطور حاصل میشن؟

در طی سال هایی که در اپ ساز فعالیت می کنیم مشتریان بسیار داشتیم که با انگیزه بسیار بالا و ایده های بعضاً جدید و حتی تکراری می خواستن وارد بازار بشن و در مسیر موفقیت خودشون حرکت کنند، اما بعضاً با توجه به اینکه ابزاری بسیار خوب و کارا داشتند، شکست رو تجربه کردند. ما با توجه به بررسی هایی که روی مشتریانمون انجام دادیم به یک چیز مشترک در بین همه اونها رسیدیم و اون هم اینکه غافل از یک اصل بسیار مهم بودند و اون هم چیزی نیست جز “ندانستن جزئیات مسیر” حتماً می پرسید جزئیات مسیر چیا هستن؟ به صورت خیلی خلاصه جزئیات مسیر می شه:

 • روش اجرایی ورود به بازار
 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • ارتباط با مشتریان
 • روش های کسب درآمد
 • و ….

کسی که می خواد وارد دنیای تجارت الکترونیک بشه باید بدونه که صرف داشتن یک ابزار مثل اپلیکیشن یا وب سایت دلیلی برای موفقیتش نیست و باید اصول بسیار دیگه ای رو هم بدونه که برخی از اونها رو در بالا براتون آوردیم. شکل زیرم که یک کوه یخ موفقیت تجارت همراه رو نمایش می ده!

همونطور که در شکل هم می بینید رسیدن به موفقیت در تجارت همراه به چیزهایی فراتر از یک ابزار نیاز داره. و تقریباً موفقیت در دنیای تجارت همراه مثل یک کوه یخ هست. قسمتای خیلی زیادی داره که اکثر آدمها فقط اپلیکیشن و اون موفقیت نهایی رو می بینن!

کوه یخ موفقیت اپلیکیشن های موبایل

کوه یخ تجارت همراه، موفقیت یک اپلیکیشن موبایل چگونه حاصل می شود؟

ما هم در راستای اینکه بتونیم به مشتریانمون کمک کنیم تا بتونن اونها هم وارد دنیای تجارت همراه بشن از این به بعد می خوایم روی تمامی پکیج هامون ۳ ساعت مشاوره رایگان(حضوری یا آنلاین) ارائه کنیم تا از این به بعد دیگه مشتریان ما بخاطر کمبود دانش در حوزه های مرتبط با تجارت همراه شکست نخورن! و بتونن مسیر موفقیت خودشون رو با سرعت زیادی طی کنند.

البته مشاوره های تخصصی بیشتری هم داریم که به همه قابل ارائه هست اما هزینه داره، ولی بازم برای مشتریان اپ ساز شرایطش فرق می کنه!

پشتوانه مشاوره ای هم که انجام می دیم بیش از ۸ سال تجربه حضور در بازار آی تی کشور هست و ۱۰ نفر از متخصصانی که هر کدوم در حوزه کاری خودشون حرف های زیادی برای گفتن دارند و از بهترین دانشگاه های کشور فارغ التحصیل شدند. به پشتوانه همین متخصصان هست که اپ ساز تونسته به این افتخارات دست پیدا کنه

 • بیش از ۴۰۰۰۰ کاربر
 • بیش از ۱۰۰۰۰۰ اپلیکیشن ساخته شده
 • رتبه اول در گوگل برای بسیاری از کلید واژه های مرتبط
 • رتبه اول در گروه سایت سازها و اپلیکیشن سازها در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران
 • بیش از ۲۰۰ اپلیکیشن منتشر شده در مارکت های بین المللی

پس همین حالا برای داشتن تجارت همراهی پر سود با ما همراه بشید و همین حالا فرم سفارش اپلیکیشن خوتون رو پر کنید یا برای مشاهده پکیج های آماده ما سری به سایت اپ ساز پرو بزنید.

 

به امید دیدار شما در اپ ساز

سازنده موفقیت خودتون باشید

تیم اپ ساز

2 دیدگاه

 1. محمد نعمتی ۱۳۹۷-۱۱-۱۴
  • مریم استرحام ۱۳۹۷-۱۱-۱۴

ارسال یک پاسخ