اپ ساز- برنده داوری بخش سایت‌ساز و اپلیکیشن‌ساز دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
0 (0 رای)

اپ ساز- برنده داوری بخش سایت‌ساز و اپلیکیشن‌ساز دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

در دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که در ۲۶ و ۲۷ بهمن ۹۶ برگزار شد، وبسایت اپ ساز توانست برنده داوری بخش سرویس‌های سایت‌ساز و اپلیکیشن‌ساز جشنواره شود.

جشنواره وب و موبایل ایران، مراسمی برای انتخاب برترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل فارسی است که به صورت سالانه برگزار می‌گردد.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

 جشنواره در دو بخش “مردمی” و “داوری” برگزار می‌شود.

در بخش داوری، هیئت داوران وبسایت‌های کاندید شده را به صورت تخصصی بررسی می‌کنند و یک وب سایت را به عنوان برگزیده نهایی در هر گروه معرفی می‌کنند.

در اختتامیه مراسم، اپ‌ساز توسط هیئت داوران به عنوان بهترین وب‌سایت گروه سرویس‌های سایت‌ساز و اپلیکیشنساز معرفی شد و تندیس جشنواره را دریافت کرد.


 

برگزیده شدن اپ ساز و دریافت تندیس برترین وبسایت بخش سایت‌ساز و اپلیکیشن ساز، یکی از بزرگ‌ترین افتخاراتی بوده که در حوزه وب و موبایل در فضای رقابتی وبسایت‌های برجسته سطح کشور نصیب تیم ما شده است.

منتخب شدن اپ ساز در بخش داوری جشنواره، این را گواهی می دهد که فعالیت‌ها و تلاش های تیم اپ ساز نتیجه‌بخش بوده و این انگیزه‌ای قوی برای پیشرفت و تلاش هر چه بیشتر تیم اپ ساز هست.

 

ممنون که از ما حمایت کردید، منتظر خبرهای خوش اپ ساز باشید…

 

مهرناز بهرام‌زاده
مهرناز بهرام‌زاده
عضو تیم اپ ساز و فعال در زمینه ی تولید محتوای وبلاگ و شبکه های اجتماعی، ترجمه، برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن‌های موبایل می باشد.

ارسال یک پاسخ