پیام درون برنامه ای

 

آموزش ویدئویی: مشاهده

با استفاده از این قابلیت می توانید پیامی را به همراه یک عکس برای کاربران ارسال نمایید، کاربران هر زمان که اپلیکیشنشان را باز کنند، پیام شما را به همراه تصویرش به صورت یک پنجره شناور در اپلیکیشن خواهند دید.

آموزش ارسال پیام درون برنامه ای توسط سیستم اپ ساز:

کافی است پس از افزودن “پیام درون برنامه ای” به قسمت “صفحات شما”، برروی دکمه   کلیک کنید، تا بتوانید یک پیام جدید ارسال کنید.

هر پیام از یک قسمت عنوان، متن پیام و تصویر تشکیل شده است، همانطور که در شکل زیر نمایش داده شده است، قسمت های مشخص شده را با متن مورد نظر خود پر کنید و برای رفتن به مرحله بعد برروی دکمه فلش کلیک کنید.

در مرحله بعد برروی دکمه “تایید” کلیک کنید تا پیامتان ارسال شود. پیام ها معمولاً با توجه به تعداد کاربران شما نهایتاً در مدت زمان ۱۵ دقیقه برای همه ی کاربران ارسال می شوند. شکل زیر صفحه تایید ارسال را نمایش می دهد.

تفاوت میان “پیام های فوری” با “پیام های درون برنامه ای: هر دوی این پیام ها به محض ارسال به دست کاربران شما می رسند، با این تفاوت که، پیام های فوری در قسمت Notification Center دستگاه کاربران شما ظاهر می شوند ولی پیام های درون برنامه ای، زمانی که کاربر اپلیکیشن شما را باز نماید به او نمایش داده می شود.

همچنین پیام های درون برنامه ای می توانند یک تصویر را نیز ضمیمه خود داشته باشند.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *