ایجاد تخفیف در اپلیکیشن کافی است از افزودن صفحات روی آن کلیک کنید

ایجاد تخفیف در اپلیکیشن

برای ایجاد تخفیف در اپلیکیشن کافی است پس از افزودن “تخفیف” از قسمت “افزودن صفحات” برروی آن کلیک کنید و در پنجره باز شده برروی دکمه add کلیک کنید. با کلیک بر روی این دکمه تکست باکس های مربوط به جزئیات کار به شما نمایش داده می شوند. شکل ۷ نمونه ای از این موضوع را نمایش می دهد.

تخفیف اصلی

شکل ۷: یک نمونه از اعمال و ایجاد تخفیف در اپلیکیشن

۱- فقط یکبار استفاده: اگر مدیر سیستم این گزینه را فعال کند، کاربران فقط می توانند تنها با استفاده از حساب کاربری خود و فقط یکبار از این تخفیف استفاده نمایند. این گزینه برای مواقعی که شما می خواهید شرایط فروش ویژه ای را تنها یکبار و آن فقط برای کاربران اپلیکیشن تان فعال کنید، کاربرد دارد.

برای مثال، شما می خواهید که هر کس که  وارد فروشگاه شما می شود بتواند فقط یکبار از کاهش هزینه ۳۰% فروشگاه شما استفاده کند. بنابراین شما این گزینه را فعال می کنید و مشتری شما در هنگام مراجعه به فروشگاه می تواند این کاهش هزینه را به شما نشان دهد و دکمه “از این کوپن استفاده کنید.” را انتخاب کند. با این کار می تواند تنها یکبار از این شرایط ویژه خرید استفاده نماید.

۲- اتمام در تاریخ: در این قسمت شما می توانید تاریخی را مشخص نمایید که تخفیف در آن تاریخ غیر فعال شود و دیگر به کاربرانتان نشان داده نشود.;اگر هم گزینه “یا بدون محدودیت” را انتخاب کنید، تخفیف همیشه باقی می ماند و شما می توانید در هر زمانی آن را به صورت دستی از قسمت مدیریت حذف نمایید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *