آموزش خصوصی راه انداز کسب و کار اینترنتی

مشاوره

حتما شما هم شنیدید که بیش از 90% از کسب و کارهای آنلاین یا استارتاپ ها شکست می خورن! حالا شاید آمار دقیقاً هم همین نباشه، اما ما به تجربه دیدیم که بیش از نیمی از افرادی که وارد این حوزه میشن خیلی زود عقب می کشن و موفق نمی شن! یا اگر هم باقی می مونن خیلی به سختی به مسیرشون ادامه می دن.

ایده های زیادی هستند، که اگر همون قبل از شروع به ساخت اپلیکیشن یک فرد متخصص بهشون راهنمایی درست می داد، می تونستن همون ابتدای کار ایده شون رو به شکل بهتری شکل بدن و حتی در اجراش هم تصمیمات خیلی بهتری بگیرن! اما دریغ از اینکه هیچ کسی بهشون این مشاوره رو نداده و باعث شده چندین میلیون پول و مقدار زیادی زمان رو از دست بدن و باز هم نتونن نتیجه مناسب بگیرن.

ما این شکست ها رو زیاد دیدیم و برای همین به خودمون لازم دونستیم که خدمت مشاوره رو به کاربران عزیزمون ارائه کنیم، تا اونها بدون هیچ دغدغه و با خیال راحت بتونن قبل از شروع به ساخت اپلیکیشن/سایت تصمیم گیری کنند.

چه بسا اینکه یک کسب و کار رو می شده خیلی سریع و راحت با یک پیج اینستاگرامی هم شروع کرد و به مرور رشدش داد و اینکه مالک اون بعد از صرف میلیون ها تومان پول و چندین ماه زمان هنوز نتونسته ازش درآمدی داشته باشه!

اگر شما هم قصد دارید که قبل از راه اندازی اپ/سایت برای کسب و کار خودتون مطمئن باشید که تصمیمی که دارید می گیرید هوشمندانه و دقیق هست بهتون پیشنهاد می کنیم حتماً با یک فردا متخصص در این حوزه مشورت داشته باشید.