قوانین اپ ساز در راستای آگاهی شما مشتری عزیزبه منظور تعامل و خدمت رسانی بهتر و شفاف تر می باشند.

لطفا قوانین اپ ساز را با دقت مطالعه فرمایید.

۱) کلیه فعالیت های اَپ ساز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۲) کلیه حقوق مادی و معنوری اَپ ساز متعلق به شرکت پالاپال پرداز فارس (سهامی خاص به شماره ثبت ۳۳۶۲۰) می باشد. هر گونه کپی برداری از محتوا، ایده ها و بخش های به کار رفته در اپ ساز پیگرد قانونی دارد.

۳)  از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۲ جهت ساخت و دریافت پکیج های آسان ساز اپ ساز هیچگونه وجهی دریافت نمیشود و این سرویس به شکل کاملاً رایگان به شما عزیزان ارائه می شود و شامل پشتیبانی نمیشود لذا خواهشمند است از تماس تلفنی یا پیام در واتس اپ با پشتیبانی اپ ساز خود داری نمایید.در صورت بروز هرگونه سوال میتوانید پیام خود را در پایان هر مطلب در صفحه آموزش درج کنید.

۴) انتشار محتوای غیر اخلاقی، سیاسی، توهین آمیز و هر گونه محتوایی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی شناخته شود، با استفاده از اَپ ساز ممنوع می باشد و به محض اطلاع، اَپلیکیشن و حساب کاربری فرد خاطی مسدود می گردد. ضمناً مسؤلیت کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اپلیکیشن از لحاظ حقوقی بدون محدودیت زمانی به عهده خریدار می باشد.

۵) مسؤلیت قانونی بودن کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اپلیکیشن جهت انتشار آن در مارکت های اندروید و یا iOS به عهده شما می باشد و اپ ساز هیچگونه تعهدی نسبت به رد محتوای اپلیکیشن توسط هیچ یک از مارکت ها ندارد.