قوانین زیر در راستای آگاهی مشتریان عزیز جهت تعامل و خدمت رسانی بهتر و شفاف تر به آنها می باشند.

لطفا قبل از اقدام به خرید، کلیه قوانین زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

۱) کلیه فعالیت های اَپ ساز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۲) کلیه حقوق مادی و معنوری اَپ ساز متعلق به شرکت پالاپال پرداز فارس (سهامی خاص به شماره ثبت ۳۳۶۲۰) می باشد. هر گونه کپی برداری از محتوا، ایده ها و بخش های به کار رفته در اپ ساز پیگرد قانونی دارد.

۳) انتشار محتوای غیر اخلاقی، سیاسی، توهین آمیز و هر گونه محتوایی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی شناخته شود، با استفاده از اَپ ساز ممنوع می باشد و به محض اطلاع، اَپلیکیشن و حساب کاربری فرد خاطی مسدود می گردد. ضمناً مسؤلیت کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اَپلیکیشن از لحاظ حقوقی بدون محدودیت زمانی به عهده خریدار می باشد. 

۴) مسؤلیت قانونی بودن کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اَپلیکیشن جهت انتشار آن در مارکت های اندروید و یا iOS به عهده خریدار می باشد و اَپ ساز هیچگونه تعهدی نسبت به رد محتوای اَپلیکیشن توسط هیچ یک از مارکت ها ندارد.

۵) پشتیبانی فنی اپ ساز تنها شامل کاربرانی می باشد که اپلیکیشن غیر رایگان خریداری کرده اند.

۶) فروش اَپلیکیشن های اَپ ساز تنها به صورت آنلاین (از طریق وب سایت اَپ ساز) و یا با عقد قرارداد رسمی با شرکت پالاپال پرداز فارس امکان پذیر است. در صورت خرید به غیر از شیوه های ذکر شده، اَپ ساز هیچگونه تعهدی در مقابل خریدار ندارد.

۷) مشتریان خارج از کشور که دسترسی به درگاه های پرداخت داخلی ندارند می توانند از طریق این حساب PayPal اقدام به خرید نمایند:  amirdarejeh@msn.com

۸) امکانات پکیج های آسان ساز اَپ ساز سفارشی سازی نمی شوند. لطفاً قبل از خرید دقیقاً امکانات را بررسی نمایید تا مطمئن شوید که نیازهای شما را به طور کامل مرتفع می نمایند. در صورت اشتباه از سمت کاربر تیم اَپ ساز هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. 

۹) در بسته های آسان ساز اَپ ساز، سفارشی سازی تنها در ظاهر اَپ امکان پذیر می باشد و سایر امکانات  آن غیر قابل تغییر می باشند.

۱۰) شرایط بازگشت پول :

اَپ ساز تعهد می نماید در صورتی که حداکثر تا ۳ روز بعد از خرید بسته، از کیفیت سرویس ما رضایت نداشته باشید، تحت شرایط زیر پول شما به حسابتان عودت داده می شود.

الف) در صورتی که مشکل از سمت ما باشد مانند سرعت اپلیکیشن یا باگ نرم افزار، پول شما به طور کامل به شما بازگردانده می شود.

ب) مواردی از قبیل عدم دانش کافی کاربر در خصوص کار با سیستم، اشتباه در پرداخت و … که مربوط به اشتباه کاربر می باشد، مشمول کسر هزینه ۱۵ درصدی می باشند و سپس پول به شما بازگردانده می شود که در اینصورت پس از بازگشت هزینه، اپلیکیشن شما به طور کامل حذف می گردد و حساب کاربری شما نیز غیر فعال می گردد.

ج) در موارد زیر به هیچ وجه امکان بازگشت پول وجود ندارد:

– اپلیکیشن بر روی بیش از یک گوشی نصب شده باشد.
– اپلیکیشن توسط ما منتشر شده باشد.
– بیش از ۳ روز از پرداخت هزینه گذشته باشد.