اپلیکیشن های حرفه ای سفارشی

برای ساخت اپلیکیشن های سفارشی با کیفیت و سرعت بسیار بالا در اپ ساز یک پلتفرم حرفه ای و بومی رو پیاده سازی کردیم. با توجه به درخواست های زیادی که همه روزه از سمت مشتریان عزیزمون دریافت می کردیم تصمیم گرفتیم هرروز این پلتفرم و قوی تر و بهترش کنیم.

این پلتفرم هم مثل سایر محصولات اپ ساز یک پنل تحت وب داره! اما پنلش کاملاً وردپرسی هست، یعنی ما یکسری پلاگین روی وردپرس شما نصب می کنیم و تموم. پنل مدیریت سایت شما میشه پنل مدیریت اپلیکیشنتون!! البته نگران نباشید اگر هم سایتتون وردپرسی نباشه باز هم ما می تونیم پنل مدیریتی خودمون رو براتون مهیا کنیم.

به همین راحتی شما صاحب یک اپلیکیشن خوب و حرفه ای میشد که با اون می تونید به کسب و کارتون رونق ببخشید.

 

و مهمترین اصلی که ما در این پلتفرم در نظر گرفتیم، سرعت بالای ساخت و هزینه بسیار پایین هست اما با حفظ تمامی امکانات و ویژگی ها و صد البته کیفیت، سرعت و امنیت!

پس اگر تمایل دارید برای کسب و کارتون یک اپلیکیشن حرفه ای و کاملاً سفارشی داشته باشید این صفحه رو تا پایین با دقت مطالعه کنید.

برای مشاهده ی نمونه کارها اینجا کلیک کنید.

 

همین حالا می توانید جهت ثبت درخواست اَپلیکیشن سفارشی اقدام کنید. کافی است مشخصات اَپلیکیشن مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. تیم اَپ ساز پس از بررسی با شما در تماس خواهد بود.