ایجاد تخفیف در اپلیکیشن

برای ایجاد تخفیف در اپلیکیشن کافی است پس از افزودن “تخفیف” از قسمت “افزودن صفحات” برروی آن کلیک کنید و در پنجره باز شده برروی دکمه add کلیک کنید. با کلیک بر روی این دکمه تکست باکس های مربوط به جزئیات کار به شما نمایش داده می شوند. شکل ۷ نمونه ای از این موضوع را نمایش می دهد.

تخفیف اصلی

شکل ۷: یک نمونه از اعمال و ایجاد تخفیف در اپلیکیشن

۱- فقط یکبار استفاده: اگر مدیر سیستم این گزینه را فعال کند، کاربران فقط می توانند تنها با استفاده از حساب کاربری خود و فقط یکبار از این تخفیف استفاده نمایند. این گزینه برای مواقعی که شما می خواهید شرایط فروش ویژه ای را تنها یکبار و آن فقط برای کاربران اپلیکیشن تان فعال کنید، کاربرد دارد.

برای مثال، شما می خواهید که هر کس که  وارد فروشگاه شما می شود بتواند فقط یکبار از کاهش هزینه ۳۰% فروشگاه شما استفاده کند. بنابراین شما این گزینه را فعال می کنید و مشتری شما در هنگام مراجعه به فروشگاه می تواند این کاهش هزینه را به شما نشان دهد و دکمه “از این کوپن استفاده کنید.” را انتخاب کند. با این کار می تواند تنها یکبار از این شرایط ویژه خرید استفاده نماید.

۲- اتمام در تاریخ: در این قسمت شما می توانید تاریخی را مشخص نمایید که تخفیف در آن تاریخ غیر فعال شود و دیگر به کاربرانتان نشان داده نشود.;اگر هم گزینه “یا بدون محدودیت” را انتخاب کنید، تخفیف همیشه باقی می ماند و شما می توانید در هر زمانی آن را به صورت دستی از قسمت مدیریت حذف نمایید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، می تونید با دوستاتون به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *