قوانین زیر در راستای آگاهی مشتریان عزیز جهت تعامل و خدمت رسانی بهتر و شفاف تر به آنها می باشند.

لطفا قبل از خرید کلیه قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید.

 1. کلیه فعالیت های اَپ ساز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. کلیه حقوق مادی و معنوری اَپ ساز متعلق به شرکت پالاپال پرداز فارس (سهامی خاص به شماره ثبت ۳۳۶۲۰) می باشد. هر گونه کپی برداری از محتوا، ایده ها و بخش های به کار رفته در اپ ساز پیگرد قانونی دارد.
 3. انتشار محتوای غیر اخلاقی، سیاسی، توهین آمیز و هر گونه محتوایی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی شناخته شود، با استفاده از اَپ ساز ممنوع می باشد و به محض اطلاع، اَپلیکیشن و حساب کاربری فرد خاطی مسدود می گردد ضمناً مسؤلیت کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اَپلیکیشن از لحاظ حقوقی بدون محدودیت زمانی به عهده خریدار می باشد 
 4. مسؤلیت قانونی بودن کلیه مطالب و محتوای وارد شده در اَپلیکیشن جهت انتشار آن در مارکت های اندروید و یا iOS به عهده خریدار می باشد و اَپ ساز هیچگونه تعهدی نسبت به رد محتوای اَپلیکیشن توسط هیچ یک از مارکت ها ندارد.
 5. پشتیبانی فنی اپ ساز تنها شامل کاربرانی می باشد که اپلیکیشن غیر رایگان خریداری کرده اند.
 6. فروش اَپلیکیشن های اَپ ساز تنها به صورت آنلاین (از طریق وب سایت اَپ ساز) و یا با عقد قرارداد رسمی با شرکت پالاپال پرداز فارس امکان پذیر است. در صورت خرید به غیر از شیوه های ذکر شده، اَپ ساز هیچگونه تعهدی در مقابل خریدار ندارد.
 7. امکانات اَپ ساز سفارشی سازی نمی شوند. لطفاً قبل از خرید دقیقاً امکانات را بررسی نمایید تا مطمئن شوید که نیازهای شما را به طور کامل مرتفع می نمایند. در صورت اشتباه از سمت کاربر تیم اَپ ساز هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. 
 8. در بسته های سفارشی، سفارشی سازی تنها در ظاهر اَپ می باشد و امکانات غیر قابل تغییر می باشند.
 
 

مواردی که باعث رد انتشار اپلیکیشن در مارکت های بین المللی می گردند:

 

 • اپلیکیشن هایی که شامل محتوایی باشند که به آنها حق کپی رایت تعلق می گیرد.

 • اپلیکیشن هایی که در صفحه اول اپلیکیشن، شامل تبلیغات باشند.

 • اپلیکیشن های که ظاهر مناسب یا محتوای کافی نداشته باشند.
 • اپلیکیشن هایی که تنها شامل یک صفحه باشند.
 • اپلیکیشن هایی که شامل محتوای غیر اخلاقی باشد.