درباره اپ ساز

appsazlogoSmall

`

 سیستم آنلاین جهت تولید اپلیکیشن های اندروید و iOS

اپ ساز یک سیستم آنلاین جهت تولید اپلیکیشن های اندروید و iOS بدون دانش برنامه نویسی می باشد. اپ ساز با اتکا به توان فنی متخصصان خود و با استفاده از آخرین فناوری های روز جهان سعی کرده تا بستری مناسب را جهت تولید اپلیکیشن های موبایل ایجاد نماید.

اپ ساز سعی کرده تا با استفاده از هسته قدرتمند و انعطاف پذیر خود محیطی ساده و در عین حال بسیار کامل و قدرتمند را جهت ساخت اپلیکیشن های موبایل برای کاربران خود فراهم نماید.


اهداف اپ ساز

اپ ساز سعی دارد تا با به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های تولید اپلیکیشن های موبایل به تمامی کسب و کارهایی که نیازمند ارتباط بیشتر با کاربران/مشتریان خود می باشند، کمک نماید. همچنین با توجه به انعطاف پذیری بسیار بالای هسته اصلی سیستم پلن هایی به صورت رایگان برای اشخاص حقیقی نیز در نظر گرفته شده است، تا کسانی که قصد استفاده تجاری را این سیستم ندارند بتوانند به مقصود خود دست یابند.

هدف دیگری که ما در اپ ساز دنبال می کنیم، اشتغال زایی و کمک به شرکت هایی است که در حوزه های نرم افزاری فعالیت می کنند اما به هر دلیلی نمی خواهند در حوزه موبایل سرمایه گذاری های سنگینی انجام دهند. ما با در اختیار قرار دادن نسخه ای کامل از پلتفرم خود در اختیار این شرکت ها آنها را یاری می کنیم تا بتوانند برای مشتریان خود به تولید اپلیکیشن های سازمانی و مورد نظر خود بپردازند.

یکی دیگر از اهداف ما کمک به جامعه فرهنگی و به ویژه نویسندگان جهت نشر آثار خود به صورت الکترونیکی می باشد. جهت این گروه از کاربران ما برنامه ای ویژه و البته رایگان در نظر گرفته ایم تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در ارتقای سرانه مطالعه کشور داشته باشیم.


همکاران اپ ساز

Studio Ceed

شرکت همکار، در آمریکا


Xtra Ball

شرکت تامین کننده، در فرانسه


حامد حدادپژوه

مدیر سرور و وب سایت


مهدی حاجی زاده

مدیر بازرگانی شیراز، موسس شیراز اپس


میلاد درجه

مدیر بازرگانی تهران


لادن آهنی جان

توسعه دهنده، پشتیبان


امیر درجه

مدیر پروژه، توسعه دهنده


فراز فروغی

مدیر فنی، توسعه دهنده


بهاره بهرمن

توسعه دهنده، گرافیست


برای مشاهده / ویرایش پروفایل خود لطفا وارد شوید.

بستن